دوشنبه, 20 خرداد 1398 12:16

گروه موسیقی آریان بازمیگردد/ از شایعه تا واقعیت

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)
گروه موسیقی آریان بازمیگردد/ از شایعه تا واقعیت گروه موسیقی آریان بازمیگردد/ از شایعه تا واقعیت

صحرا اروجلو/ سی و یک نما - آریان گروه موسیقی پاپ ایرانی بود که کار خود را از نیمه نخست سال ۱۳۷۸ با ۱۰ عضو آغاز کرد و شروع جدی بود برای یک گروه موسیقی متشکل از موزیسین و خوانندگان مرد در کنار سه همخوان زن که دستی نیز به قلم برای سرودن شعر داشتند. گروهی با تحصیلات عالیه، با پرستیژ و هماهنگ از طراحی لباس تا نوع اجرا آن هم در زمانی که موسیقی پاپ در ایران بعد از انقلاب اولین گام های رشد را برمیداشت و به این ترتیب این گروه تبدیل به یکی از موفق ترین و محبوب ترین گروه های موسیقی شد که راه را برای خیلی از جوان ها باز کرد.

علی پهلوان ، پیام صالحی ،سیامک خواهانی ، شراره فرنژاد ، علیرضا طباطبایی ، ساناز کاشمری ، محمدرضا گلزار ، نینف امیرخاص ، برزویه بدیهی ، سحر کاشمری ، امیرحسین مستعد اعضای این گروه بودند ولی هنگامی که امیرحسین مستعد در یکی از کنسرت‌های این گروه در خارج از کشور ماند و به ایران بازنگشت همین امر باعث شد تا مدتی این گروه اجازهٔ برپایی کنسرت نداشته باشند و حاشیه ی دیگر، جدایی محمدرضاگلزار خوش چهره بود که حالا می رفت تا به یک سوپر استار بدل شود اما  جدایی او خللی در موفقیت این گروه منسجم نداشت.

 

معرفی فیلم-گروه-موسیقی-آریان-بازمیگردد

 

علی پهلوان و پیام صالحی بنیان گذاران این گروه ، دوران خدمت سربازی را در کرمانشاه می گذراندند که این توفیق اجباری جرقه ای بود برای تولد ترانه ی ماندگاری به نام" گل آفتابگردان" و گروه آریان.

گرچه علی پهلوان اکنون مدتی است در استرالیا زندگی میکند اما چندی پیش در یکی از مصاحبه‌هایش از احتمال شروع مجدد فعالیت‌های آریان خبر داده بود و اکنون پیام صالحی با انتشار ویدئویی خبر از بازگشت دوباره گروه را میدهد. که یقینا اتفاق خوش آیندی برای موسیقی ایرانی و طرفداران این گروه است.

 

معرفی فیلم-گروه-موسیقی-آریان-بازمیگردد

 

دراین ویدیو پیام صالحی می‌گوید: «با کمک‌ها و حمایت‌های شما عزیزان ان‌شاءالله منتظر خبرهای خوب برای جمع شدن مجدد اعضای گروه آریان و دیدن شما باشید که مذاکراتی صورت گرفته است. به امید دیدار شما در اولین کنسرت...
وحال اینکه کنسرت در ایران است یا خارج از کشور، به آن اشاره ی دقیقی نشده است.

گروه موسیقی پاپ آریان تاکنون پنج آلبوم رسمی به نام‌های «گل آفتابگردون»، «و اما عشق»، «تا بی‌نهایت ...»، «بی تو با تو» و «خداحافظ» را منتشر کرده است.
آریان در اسفندماه سال 93 با انتشار آلبوم «خداحافظ» و انتشار کتاب نت و شعر کلیه آهنگ‌های اجراشده توسط گروه در دو جلد، به کار خود خاتمه داده بود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید