یکشنبه, 27 مهر 1399 11:37

وسترن نتفلیکس با بازی ادریس البا به دلیل ابتلای یکی از اعضا به کرونا متوقف شد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
وسترن نتفلیکس با بازی ادریس البا به دلیل ابتلای یکی از اعضا به کرونا متوقف شد وسترن نتفلیکس با بازی ادریس البا به دلیل ابتلای یکی از اعضا به کرونا متوقف شد

سی و یک نما - تولید فیلم جدید نتفلیکس با بازی ادریس البا به دلیل ابتلای یکی از اعضای گروه متوقف شد.

 

به گزارش سی و یک نما به نقل از دد لاین، فیلم وسترن در دست ساخت نتفلیکس با عنوان با «سخت‌تر زمین می‌خورند» با بازی ادریس البا، رجینا کینگ و جاناتان میجزر پس از اینکه یکی از اعضای گروه تولید دچار کرونا شد، متوقف شد.

فیلمبرداری فیلم از پنج‌شنبه شب متوقف شد و جمعه هم ادامه یافت، اما با توجه به اینکه هیچ‌یک از اعضای اصلی گروه مبتلا نشده‌اند انتظار می‌رود کار ساخت در هفته جدید دوباره آغاز شود.

این در حالی است که قبلا خود ادریس البا هم در ماه مارس به ویروس کرونا مبتلا شده بود و اعلام کرده بود تست کووید ۱۹ وی مثبت شده است. در آن زمان هم تولید همین فیلم به دلیل شیوع کرونا ادریس البا متوقف شده بود و البا که برای فیلمبرداری در نیومکزیکو حضور داشت به دلیل ممکن نبودن سفر، همانجا ماند.

این فیلم درباره فرد قانون شکنی به نام نیت لاو با بازی میجرز است که کشف می‌کند مردی (با بازی البا) که والدینش را دهه‌ها قبل کشته قرار است از زندان آزاد شود. وی باند قدیمی‌اش را جمع می‌کند تا دست به انتقام بزند.

در حالی که تولید فیلم و محصولات تلویزیونی مدتی است آغاز شده اما پروژه‌های متعددی به دلیل ابتلای بازیگران یا گروه تولید مجبور شده‌اند کارشان را متوقف کنند. «بتمن» یکی از مهم‌ترین این پروژه‌ها بود که پس از ابتلای رابرت پتینسون به مدت ۲ هفته متوقف شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید