سه شنبه, 24 فروردين 1400 13:57

واکین فینیکس، رنی زلوگر، برد پیت و لارا درن جوایز اسکار ۲۰۲۱ را اهدا می‌کنند

نوشته شده توسط سی و یک نما
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
واکین فینیکس، رنی زلوگر، برد پیت و لارا درن جوایز اسکار ۲۰۲۱ را اهدا می‌کنند واکین فینیکس، رنی زلوگر، برد پیت و لارا درن جوایز اسکار ۲۰۲۱ را اهدا می‌کنند سی و یک نما

سی و یک نما -  واکین فینیکس، رنی زلوگر، برد پیت، لارا درن و بونگ جون هو که از برندگان اسکار سال پیش هستند، اهداکنندگان اهداکنندگان جوایز اسکار ۲۰۲۱ هستند. مراسم اسکار امسال مجری نخواهد داشت.

 به گزارش سی و یک نما به نقل از هالیوود ریپورتر، تهیه‌کنندگان جوایز آکادمی اسکار اعلام کردند که این مراسم برای سومین سال متوالی، مجری نخواهد داشت و به جای آن بازیگران و کارگردانان برنده اسکار سال های پیش به عنوان اهداکنندگان جوایز حضور خواهند داشت.

جسی کالینز، استیسی شر و استیون سودربرگ تهیه کنندگان مراسم اسکار در بیانیه‌ای اعلام کردند که گروهی از ستارگان سینمایی برای اهدای جوایز انتخاب شده اند. از میان کسانی که در این گروه قرار دارند می‌توان به واکین فینیکس، رنی زلوگر، برد پیت و لارا درن اشاره کرد که همگی از برندگان بخش بازیگری سال گذشته اسکار هستند. علاوه بر این، بونگ جون هو برنده اسکار بهترین فیلم و کارگردانی دوره قبل هم در بین اهداکنندگان جایزه حضور دارد.

افراد دیگری مثل آنجلا باست، هیل بری، دان چیدل، برایان کرانستون، هریسون فورد، رجینا کینگ، مارلی مارتین، ریتا مورنو، ریز ویترسپون و زندایا هم در این گروه حضور دارند. تمامی این بازیگران سابقه نامزدی و کسب جایزه اسکار را در کارنامه خود دارند. انتظار می‌رود در روز‌های آتی اهداکنندگان جدیدی به این لیست اضافه شوند.

انتخاب گروه بازیگری به جای میزبان در اسکار به ۵۰ سال پیش باز می‌گردد؛ در آن زمان آکادمی ۳۴ نفر را به عنوان دوستان اسکار معرفی کرد تا برنامه را به پایان برسانند. سال قبل از آن هم ۱۷ نفر انتخاب شده بودند.

اسکار 2021 در تاریخ ۲۵ آوریل در یونین استیشن لس آنجلس، دالبی تیه‌تر و همینطور مکان‌های بین المللی که هنوز اعلام نشده اند برگزار خواهد شد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید