یکشنبه, 03 تیر 1397 04:30

عروسی دو ستاره سریال "بازی تاج و تخت " ( Game of Thrones)

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
عروسی دو ستاره سریال "بازی تاج و تخت " ( Game of Thrones) Game of Thrones

سی و یک نما -روز گذشته مراسم ازدواج دو ستاره سریال محبوب "بازی تاج و تخت"با حضور بازیگران این سریال در اسکاتلند برگزار شد.

 

 کیت هرینگتون ۳۰ ساله و رز لزلی۳۰ ساله ، هنرپیشه‌های سریال "بازی تاج و تخت" ( Game of Thrones) در سال ۲۰۱۲ در سریال بازی تاج و تخت با یکدیگر دیدار کردند.

 

این دو نقش جان اسنو و ایگریت را در بازی تاج و تخت بازی می‌کنند و در سریال هم عاشق هم بودند.این دو هنرمند، حدود چهار سال پیش سر صحنه گیم آف ترونز باهم آشنا شدندودر طی این سال ها کوشش داشتند ارتباط خود را خصوصیوبه دورازچشم مردموخبرنگاران نگاه دارندکهحتی یکبار کیت هرینگتون، بازیگر نقش جان اسنو، در گفتوگو اي به صراحت ارتباط عاشقانه با رز لزلی را انکار کرده بود

 

بازی لزلی در سریال بازی تاج و تخت در سال ۲۰۱۴ پایان یافت اما کیت هرینگتون به یکی از ستارگان اصلی سریال تبدیل شد. او در هفت فصلی که تا کنون پخش شده بازی کرده است


اما پسازانتشار تصویر هایيازیک قرار شام رومانتیک، این دو بازیگر تدریجی ارتباط خود را پدیدار کردندوحتی در مراسم فرش قرمز یک فیلم باهم حضور یافتند و چهارشنبه ۲۷ سپتامبر نامزدیه کیت، پسر کوچکتر دیوید و دبرا هرینگتون از وسترشیر، و رز، دختر وسطی سباستین و کندی لزلی از ابردینشیردر روزنامه تایمز لندن منتشر شد.

روز گذشته مراسم ازدواج این دو در قصر پدر رز در اسکاتلند برگزار شد

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید