پنج شنبه, 14 اسفند 1399 12:36

نامزدهای جوایز «انی۲۰۲۱» (Annie Awards) بهترین انیمیشن‌های سال معرفی شدند/ «روح» و «گرگ ران‌ها» با ۱۰ نامزدی پیشتازند

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
نامزدهای جوایز «انی۲۰۲۱» بهترین انیمیشن‌های سال معرفی شدند/ «روح» و «گرگ ران‌ها» با ۱۰ نامزدی پیشتازند نامزدهای جوایز «انی۲۰۲۱» بهترین انیمیشن‌های سال معرفی شدند/ «روح» و «گرگ ران‌ها» با ۱۰ نامزدی پیشتازند

سی و یک نما - نامزدهای جوایز انی۲۰۲۱ بهترین انیمیشن‌های سال در بخش‌های مختلف معرفی شدند. انیمیشن‌های «روح» از پیکسار و «گرگ ران‌ها» از اپل/GKIDS هر یک با ۱۰ نامزدی پیشتاز هستند.

 به گزارش ورایتی، پیکسار با مجموع نامزدی در ۴۰ بخش موفق‌ترین سازنده انیمیشن سال بوده است. نتفلیکس، پیکسار، دریم ورکز و اپل به ترتیب بیشترین نامزدی را در بخش های مختلف جوایز انی۲۰۲۱ دارند.

کسب ۶ نامزدی برای «ویلوبی‌ها» و «روی ماه» و سه نامزدی برای «فیلم شان گوسفنده: فارماگدون» و نامزدی برای «هیلدا»، «روح نیمه شب»، «اسب‌ران بوجک»، «دهن گشاد»، «آکادمی چتر»، «سریع و خشمگین: رقابت جاسوسان» و «ماجراهای کریسمس ۲» از جمله موفقیت‌های نتفلیکس بوده است.

پس از آن پیکسار و دریم ورکز موفق‌ترین استودیوها بوده‌اند و هر یک ۲۰ نامزدی کسب کرده‌اند. اپل/GKIDS با ۱۰ نامزدی و دیزنی با ۹ نامزدی در مراحل بعدی جای دارند.

در بخش بهترین انیمیشن‌های بلند «روح»، «به پیش»، «کرودها: عصر جدید» و «تور جهانی ترول‌ها» همراه با «ویلوبی‌ها» نامزد دریافت جایزه شده‌اند.

در بخش بهترین انیمیشن‌های بلند مستقل نیز «گرگ ران‌ها»، «فارماگدون»، «کالامیتی جین»، «آن-گاکو» و «موجت را بران» جای دارند.

در بخش بهترین کارگردان فیلم بلند رمی چایی برای «کالامیتی جین»، گلن کین برای «روی ماه»، ماساکی یوسا برای «موجت را بران»، پیت داکتر و کمپ پاورز برای «روح» و تام مور و راس استوارت برای «گرگ ران‌ها» جای گرفته‌اند.

برندگان چهل و هشتمین دوره جوایز انی به صورت مجازی ۱۶ آوریل اعلام می‌شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید