یکشنبه, 26 شهریور 1402 14:50

معرفی مینی‌سریال ترسناک «فریادهای حومه» (Suburban Screams) اثر جان کارپنتر / سلطان وحشت بعد از ۱۳ برمی‌گردد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
معرفی مینی‌سریال ترسناک «فریادهای حومه» (Suburban Screams) اثر جان کارپنتر / سلطان وحشت بعد از ۱۳ برمی‌گردد معرفی مینی‌سریال ترسناک «فریادهای حومه» (Suburban Screams) اثر جان کارپنتر / سلطان وحشت بعد از ۱۳ برمی‌گردد

سی و یک نما – مینی‌سریال «فریادهای حومه» (Suburban Screams) به کارگردانی جان کارپنتر فیلمساز باسابقه و سرشناس آمریکایی که یکی از معروف‌ترین خالقان آثار سینمایی وحشت است، در شش قسمت در ۱۳ اکتبر (۲۱ مهر ماه) از سرویس استریم Peacock پخش خواهد شد.

جان کارپنتر کارگردان سرشناس آمریکایی است که با خلق آثاری در سینمای وحشت زبانزد همه است. وی با ساخت یک مینی‌سریال پس از ۱۳ سال دوباره به عرصه کارگردانی باز گشته است.

suburban screams 2023.jpg

مینی‌سریال شش اپیزودی و آنتولوژی «فریادهای حومه» (Suburban Screams)، که جان کارپنتر کارگردانی قسمت اول، تهیه‌کنندگی، آهنگسازی تم اصلی آن را بر عهده دارد، با آمیزه‌ای از سینمای مستند و داستانی روایتی از شش ماجرای واقعی هراس‌انگیز در شهرهای کوچک حومه‌ی آمریکا است؛ داستان‌هایی هولناک و قتل‌هایی مرموزی که در پس محله‌های آرام و صمیمانه‌ این شهرها رخ داده‌اند.

هر قسمت این مینی‌سریال داستانی جداگانه دارند و به صورت مستند‌ روایت اشخاص حقیقی و ساکنان این شهرها را با تصاویر آرشیوی، عکس‌های خانه‌ها و بازسازی سینمایی حوادث را بازگو می‌کند. هر قسمت از این مینی‌سریال تجربه‌ای تکان‌دهنده و منحصربه‌فرد برای تماشاگران خواهد بود.

suburban screams 2023 1.jpg

پخش مینی‌سریال فریادهای حومه از تاریخ ۱۳ ماه اکتبر از سوی سرویس استریم Peacock آغاز می‌شود.

آخرین اثری که از جان کارپنتر منتشر شده، فیلم مستقل و ترسناک «نگهبان» (The Ward) در سال ۲۰۱۰ است، که این فیلم داستان دختری را روایت می‌کند که به اجبارِ نیروی پلیس، محکوم به بستری‌شدن در یک مرکز روان‌درمانی می‌شود و متوجه می‌گردد که نیرویی شیطانی قصد جانش را دارد...

suburban screams 2023 3.jpg

suburban screams 2023 2.jpg

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید