شنبه, 24 آبان 1393 14:10

معرفی فیلم سینمایی "50 سایه گری" (Fifty Shades of Grey)

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
معرفی فیلم سینمایی "50 سایه گری" (Fifty Shades of Grey) معرفی فیلم سینمایی "50 سایه گری" (Fifty Shades of Grey)

سی و یک نما- فیلم درام "50 سایه گری" به کارگردانی سم تیلور جانسون در 13 فوریه 2015 (24 بهمن 93) اکران خواهد شد.

"50 سایه گری" عنوان رمانی از ای. ال. جیمز نویسندهٔ بریتانیایی است. که "کلی مارسل" آن را تبدیل به فیلمنامه کرده است و برای ساخت و کارگردانی به "سم تیلور جانسون" سپرده شده است. "پنجاه سایه گری" که اولین جلد از این سه گانه است در ۲۰ ژوئن ۲۰۱۲ منتشر شد. اتفاقات این رمان که در سیاتل ایالات متحدهٔ آمریکا رخ می دهد به بیان روابط عاطفی عمیق میان آناستازیا استیل (با بازی داکوتا جانسون)، دختری باکره و فارغ التحصیل رشته ادبیات و کریستین گری، کارآفرین بانفوذ و ثروتمند مولتی میلیارد می پردازد.

Fifty-Shades-of-Grey-trailer.jpg

"پنجاه سایهٔ تیره" و "پنجاه سایهٔ آزاد" عنوان دومین و سومین جلد از این سه گانه است. این اثر ادبی توانست عنوان پرفروش ترین کتاب الکترونیک فهرست نیویورک تایمز و آمازون را در سراسر جهان از جمله بریتانیای کبیر و ایالات متحده آمریکا از آن خود کند از دیگر موفقیت های تجاری این رمان در جهان، میتوان به فروخته شدن 40 میلیون نسخه در 37 کشوری که فروش داشته و شکستن رکورد سریع ترین فروش کتاب با جلد کاغذی که متعلق به مجموعه داستان های هری پاتر بود، اشاره کرد.

داکوتا جانسون، جیمی دورنان، آرون تیلور جانسون در فیلم بازی کرده اند و "مایکل دی لوکا" و Focus Features و Trigger Street از تهیه کننده های این فیلم درام رمانتیک هستند.

دومین تریلر فیلم سینمایی "50 سایه گری" در سایت آی ام دی بی منتشر شده است.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید