شنبه, 06 دی 1393 16:14

معرفی فیلم سینمایی "تیغ اژدها" (Dragon Blade) با حضور سه بازیگر مشهور

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
معرفی فیلم سینمایی "تیغ اژدها" (Dragon Blade) با حضور سه بازیگر مشهور معرفی فیلم سینمایی "تیغ اژدها" (Dragon Blade) با حضور سه بازیگر مشهور

سی و یک نما- فیلم سینمایی "تیغ اژدها" (Dragon Blade) ساخته دنیل لی است که در 19 فوریه 2015 (25 بهمن ماه) در چین اکران خواهد شد و هنوز زمان دقیق اکران فیلم در سینماهای آمریکا معلوم نشده است.

در این فیلم سینمایی که فیلمی پرهزینه شناخته شده است دو بازیگر هالیوودی جان کیوساک و آدرین برودی در مقابل جکی چان به ایفای نقش پرداخته اند.

این اولین باری است که آدرین برودی در فیلمی با جکی چان همبازی می شود. هر چند برودی، برنده اسکار سابقه حضور در فیلم های اکشنی چون «غارتگران 2010 Predators» را دارد، ولی بازی در یک اکشن رزمی تجربه‌ای تازه ای برای او می باشد.

Dragon_Blade.jpeg

اما جان کیوساک و جکی چان دوستی مشترک به نام بِنی اورکویدِز دارند. کیوساک رزمی‌آموز اورکودِز و شریک تجاری اوست، که در فیلم Grosse Point Blank نیز در مقابلش قرار گرفته است.

Dragon_Blade_1.jpeg

"تیغ اژدها" (Dragon Blade) داستان چند سرباز رومی را روایت می‌کند که در چین باستان گم می‌شوند. دنیل لی که سابقه کارگردانی «سه پادشاهی: احیای اژدها» را در کارنامه دارد، این فیلم پرهزینه را کارگردانی می‌کند.

تریلری از این فیلم در سایت آی ام دی بی منتشر شده است. 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید