یکشنبه, 02 دی 1397 16:59

معرفی فیلم «سرعت کشتار» با حضور جان تراولتا / سرعت، پول و قتل

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
معرفی فیلم «سرعت کشتار» با حضور جان تراولتا / سرعت، پول و قتل معرفی فیلم «سرعت کشتار» با حضور جان تراولتا / سرعت، پول و قتل

سی و یک نما - فیلم (سرعت کشتار) Speed Kills 2018  یکی از فیلم های مورد انتقاد منتقدین در سالی که آخرین روزهایش سپری می شود بود که شانسی هم برای بازی جان تراولتا نداشت. فیلمی که خوب شروع  اما در میانه راه به سردی و بی کششی مبتلا شد.

 

در سکانس ابتدایی "سرعت کشتار" در حقیقت، سکانس پایانی فیلم را می بینیم. کارگری که برای مطالبه ی حق کارفرمایش به دفتر بن آرنوف (جان تراولتا) آمده وبه او یادآوری می کند که همیشه انسان قدر شناسی بوده و هست -که این طعنه ی هشداردهنده ای است که کلاف قصه را به دست بیننده می دهد- اما با تحقیر بن رو به رو می شود. در سکانس بعدی بن از دفترش خارج شده و سوار ماشین گران قیمت خود می شود و در همان ابتدای حرکت، هدف گلوله قرار می گیرد و بعد از آن فیلم، فلاش بکی دارد به دو دهه پیش از این و زندگی بی بند و بار او که نه به خانواده وفادار است و نه به دوستان وهمکارانش.

 

معرفی فیلم-سرعت کشتار

 

بن آرنوف، یک قهرمان مسابقات قایقرانی، تاجر قایق های سرعتی و عامل مهاربازارو مرد بانفوذ مافیای ورزش سرعتی قایقرانی است که همیشه رقبا را کنار زده و در این بین کارهای خلافی از جمله قاچاق مواد مخدرهم انجام می دهد که با زیرکی هم پلیس و هم خلافکارها  و قاچاقچیان رده بالا را دور می زند...

 

معرفی فیلم-سرعت کشتار

 

شعار این فیلم که در پوستر تبلیغاتی هم به چشم می خورد این است: سرعت ، پول ، قتل که در حقیقت سه فصل این فیلم و زندگینامه بن را در بر می گیرد. فیلمی که در قصه قابلیت این را داشت که به یکی از فیلم های قابل قبول مافیایی تبدیل شود اما در این راه شکست می خورد.

 

معرفی فیلم-سرعت کشتار

 

نام فیلم Speed Kills  / سرعت کشتار

ژانر جنایی , درام , هیجان انگیز   / بازیگران Katheryn Winnick, Jennifer Esposito, John Travolta

کارگردان Jodi Scurfield       /محصول کشور: آمریکا , پورتوریکو

سال انتشار: 2018  /  مدت زمان: 102 دقیقه        امتیاز: 4 از 10  IMDb

 

معرفی فیلم-سرعت کشتار

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید