دوشنبه, 27 شهریور 1396 04:30

معرفی فیلم آدم ربائی kidnap با بازی هالی بری 2017

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
معرفی فیلم آدم ربائی kidnap با بازی هالی بری 2017 معرفی فیلم آدم ربائی kidnap با بازی هالی بری 2017

سی و یک نما – فیلم سینمائی آدم ربایی kidnap به کارگردانی لوییس پریتو وبا بازی هالی بری محصول سال 2016 است که تابستان 2017 اکران شده است . این فیلم در دو هفته اول از فیلم های پر فروش در باکس آفیس بود که به مرور استقبال از آن کم شد چرا که کشش لازم یک فیلم مهیج که حتی می شود در گونه فیلم های جاده ای هم قرارش داد، نداشت و به رغم بازی خوب هالی بری (اما اغراق شده مثل واندر وومن) و تصویر برداری برجسته و اسپشیال افکتی دیدنی، اما به دلیل نگاه سطحی  و همچنین کارگردانی شبیه بازی های کامپیوتری از فیلم های خوب امسال جا می ماند

داستان فیلم : مادر مجردی به نام کارلا دیزون (هالی بری) که در یک رستوران کار می کند و درگیرگرفتن حق سرپرستی پسرشش ساله اش هست، در یک بعد از ظهرفرزندش را به شهر بازی می برد و زمانی که مشغول صحبت کردن با گوشی همراهش هست ، پسر او ربوده می شود. او شاهد ربوده شدن فرزند ش هست و هیچ زمانی را نباید از دست بدهد .

_بری_55.jpeg

 

کارلا در حالی ربایندگان را تعقیب می کند که گوشی همراهش را هم جا گذاشته و نمی تواند از کسی کمک بگیرد و یا پلیس را خبر کند. او به تعقیب خود ادامه می دهد و در هر لحظه حادثه و اتفاقی پیش می آید. در ادامه متوجه می شود که در این منطقه بچه های دیگری هم گم شده اند. او می خواهد با ربایندگان که زن و مرد درشت هیکل و میانسال وکودن هستند معامله کند، در ادامه کارلا موفق می شود تا مرد گروگانگیر را بکشد اما به نظر می رسد کسی به جز این دو عامل این ربودن هاست و این زوج نامتعارف فقط یک مزدور بودند.

  

ihgd_fvd_22.jpg

از نکات ضعف این فیلم می شود به این اشاره کرد که کشته شدن آدم ها بیشتر شبیه زدن یک مهره شطرنج است و انگار هیچ احساسی و جود ندارد و کارگردان حتی به پسر بچه (فرانکی)هم فرصتی برای ابراز وجود از نظر عاطفی نمی دهد و انگار در این فیلم بجز هالی بری بقیه وجود خارجی ندارند.

کا رگردان: لوییس پریتو

رتبه فیلم : 6 از 10 IMDB

مدت فیلم : 95 دقیقه

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید