یکشنبه, 29 فروردين 1400 12:47

مراسم اسکار ۲۰۲۱ یک فیلم سینمایی جذاب خواهد بود | جزئیات مراسم از زبان استیون سودربرگ

نوشته شده توسط سی و یک نما
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
مراسم اسکار ۲۰۲۱ یک فیلم سینمایی جذاب خواهد بود | جزئیات مراسم از زبان استیون سودربرگ مراسم اسکار ۲۰۲۱ یک فیلم سینمایی جذاب خواهد بود | جزئیات مراسم از زبان استیون سودربرگ خبر سی و یک نما

سی و یک نما - استیون سودربرگ یکی از تهیه کننده های اسکار امسال اعلام کرد که مراسم اسکار امسال مثل ساخت یک فیلم خواهد بود. زمان سخنرانی برندگان زیادتر و بدون برنامه زوم خواهد بود.

 به گزارش سی و یک نما به نقل از رویترز، تهیه کننده های اسکار امسال خبر دادند که مراسم روز شنبه هفته آینده شکل و شمایلی مانند یک فیلم را به تماشاگران تداعی خواهد کرد. از طرفی هم برندگان زمان زیادی برای سخنرانی خواهند داشت  و ماسک‌های صورت نیز نقش مهمی را در این رویداد ایفا می‌کنند.

امسال در تاریخ ۲۵ آوریل به جای برگزاری مراسم تنها در سالن دالبی تیه‌تر، این رویداد در یونین استیشن لس آنجلس هم برگزار می‌شود و یک استیج در آنجا درست شده است. بر خلاف گذشته اهدا کنندگان جوایز وظایفی بیشتر از باز کردن پاکت و اعلام برندگان را دارند.

استیون سودربرگ که به همراه استیسی شر و جس کالینز تهیه کنندگان برنامه اسکار هستند، در این باره می‌گوید: مراسم امسال مثل رویداد‌هایی که پیش از این دیده اید برگزار نخواهد شد. سودربرگ معتقد است که همه گیری بیماری باعث ایجاد فرصتی شد که برای چیز‌هایی تلاش کنیم که پیش از این برای آن تلاش نشده بود.

سودربرگ می‌گوید که این رویداد مثل یک فیلم فیلمبرداری خواهد شد و اهدا کنندگان جایزه مثل برد پیت، هریسون فورد و هیل بری نقش خودشان را بازی خواهند کرد.

پیش از این سخنرانی برندگان اسکار به ۴۵ ثانیه محدود شده بود، اما سودربرگ می‌گوید برای امسال فضای بیشتری به آن‌ها می‌دهند و آن‌ها را تشویق می‌کند که داستانی تعریف کنند و چیز‌های شخصی بگویند.

این تهیه کننده همچنین تأیید کرد آزمایش‌ها و شیوه نامه‌های کرونا سر جای خود است. موارد و استاندارد‌هایی که سال گذشته منتشر شد تا فیلم‌ها و آثار تلویزیونی بتوانند به کار خود ادامه دهند. او در ادامه تاکید می‌کند که ماسک‌ها نقش مهمی در رویداد امسال دارند.

نامزد‌هایی که توانایی مسافرت به لس آنجلس را ندارند می‌توانند با ارتباط‌های ماهواره‌ای در این رویداد حضور پیدا کنند و استفاده از برنامه ارتباط تصویری زوم در کار نخواهد بود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید