چهارشنبه, 16 فروردين 1396 13:08

فیلمبرداری فیلم آواتار 2 از ماه های پایانی سال 2017 آغاز می شود

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
فیلمبرداری فیلم آواتار 2 از ماه های پایانی سال 2017  آغاز می شود فیلمبرداری فیلم آواتار 2 از ماه های پایانی سال 2017 آغاز می شود

سی و یک نما- یکی از بازیگران فیلم آواتار تایید کرد که فیلمبرداری و ساخت فیلم آواتار ۲ (Avatar 2) از اواخر سال ۲۰۱۷ آغاز خواهد شد.

 

مدت زمان زیادی است که جیمز کامرون در حال توسعه و ساخت فیلم آواتار 2 است. ماه گذشته، او تایید کرد که فیلمبرداری صحنه‌های مربوط به موشن کپچر فیلم آواتار 2 و سه دنباله آن، از تابستان سال ۲۰۱۷ آغاز خواهد شد. حال در جدیدترین اخبار سینما، فیلمبرداری و تولید این فیلم رسما از اواخر سال ۲۰۱۷ میلادی آغاز خواهد شد. سیگورنی ویور، بازیگر فیلم آواتار، در مصاحبه با وب‌سایت هالیوود ریپورتر اعلام کرد که فیلمبرداری و تولید این فیلم بزودی آغاز می‌شود و همچنین تایید کرد که بزودی تمرینات و آموزش‌های بازیگران برای حضور در فیلم آواتار 2 نیز آغاز خواهد شد. ویور گفت:

ما بزودی آموزش و تمرین خود را شروع خواهیم کرد و من نمی‌توانم چیز بیشتری در این رابطه بگویم. ما برای شروع فیلمبرداری در پاییز امسال آماده خواهیم شد.

ویور سپس به ستایش از فیلمنامه چهار دنباله فیلم آواتار پرداخت و به طرفدارانی که سال‌هاست در انتظار تمامی این فیلم‌ها هستند وعده داد که این انتظار طولانی برای تماشای این فیلم‌ها قطعا ارزش خواهد داشت و اضافه کرد که نگران نیست که مردم ممکن است کمی در مورد این فیلم‌ها ناامید شده باشند. با این حال، او کمی ابراز نگرانی کرد که ممکن است این پروژه کمی بیش از حد بلند پروازانه باشد. ویور گفت:

من در مورد اینکه چگونه قرار است ما این فیلم‌ها را تولید و منتشر کنیم کمی نگران هستم. چون این فیلم‌ها بسیار بلند پروازانه هستند.

ماه گذشته، جیمز کامرون در یک مصاحبه تایید و اعلام کرد که فیلم آواتار 2 در سال ۲۰۱۸ منتشر نخواهد شد. پیش از این در اوایل ماه آذر سال گذشته، کمپانی فاکس قرن بیستم فیلم بدون عنوانی را از استودیو لایتستورم اینترتینمنت که متعلق به جیمز کامرون است، به جدول اکران خود اضافه کرده بود. پیش بینی می‌شد فیلم آواتار 2، نخستین فیلم از دنباله‌های مجموعه آواتار، در تاریخ ۲۱ دسامبر ۲۰۱۸ (۳۰ آذر ۱۳۹۷) اکران شود. با این حال، تاکنون تاریخی برای اکران فیلم آواتار 2 تایید و اعلام نشده است، اما انتظار می‌رود دنباله‌های این فیلم در سال‌های ۲۰۲۰، ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ به روی پرده بروند.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید