جمعه, 20 فروردين 1400 12:40

ساخت فصل پنجم سریال «تاج» از تابستان شروع می‌شود/ بازیگران جدید در نقش‌های سلطنتی

نوشته شده توسط سی و یک نما
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
ساخت فصل پنجم سریال «تاج» از تابستان شروع می‌شود ساخت فصل پنجم سریال «تاج» از تابستان شروع می‌شود خبر سی و یک نما

سی و یک نما - تهیه کنندگان سریال «تاج» محصول نتفلیکس از شروع ساخت فصل پنجم این سریال در تابستان امسال از ماه جولای خبر دادند. نقش چهره های سلطنتی را بازیگران جدیدی بازی خواهند کرد.

 به گزارش سی و یک نما به نقل از ورایتی، تولید فصل پنجم سریال «تاج» محصول نتفلیکس از ماه جولای شروع می‌شود. در این فصل نقش چهره‌های سلطنتی به تمامی به بازیگران جدیدی سپرده می‌شود.

الیزابت دبیکی بازیگر «تنت» در نقش پرنسس دایانا، دومینیک وست در نقش پرنس چارلز، ایملدا استاونتن در نقش ملکه و لسلی منویل در نقش پرنسس مارگارت بازی خواهند کرد.

عوامل سریال در حال حاضر در استودیو الستر در شمال لندن استقرار شده اند و امیدوارند تا تابستان دستورعمل های شدید کرونا کمتر شود و بتوانند راحت ‌تر کار ساخت  سریال را پیش ببرند. بریتانیا قرار است از ۱۲ آوریل محدودیت‌ ها را کم کند.

فیلمبرداری فصل چهارم «تاج» پیش از شروع اولین قرنطینه بریتانیا در مارس ۲۰۲۰ تمام شده بود و در نهایت شخصیت دایانا که همه مدت‌ها در انتظارش بودند با بازی اما کورین در این فصل ظاهر شد و این فصل توانست جایزه گلدن گلوب و انجمن بازیگران را از آن خود کند.

سریال «تاج» فصل نخست خود را سال ۲۰۱۶ روی آنتن برد و خانواده سلطنتی بریتانیا و حواشی زندگی آنها را از دهه ۱۹۴۰ و اوایل ۱۹۵۰ با ازدواج ملکه الیزابت و پرنس فیلیپ شروع کرد. در فصل سوم که سال ۲۰۱۹ پخش شد دهه ۱۹۶۰ و۱۹۷۰ تصویر شد و بازیگران مسن‌تر جایگزین بازیگران دو فصل اول شدند. فصل ۴ رابطه بین پرنسس دایانا را که سال ۱۹۶۱ متولد شد با پرنس چارلز شروع کرد و فصل پنجم اوایل دهه ۱۹۹۰ و دوره خیلی پرسروصدای زندگی سلطنتی را در پیش روی دارد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید