چهارشنبه, 20 تیر 1403 16:16

دنباله "شیطان پرادا می‌پوشد" در راه است

نوشته شده توسط سی و یک نما
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
دنباله "شیطان پرادا می‌پوشد" در راه است دنباله "شیطان پرادا می‌پوشد" در راه است سی و یک نما

سی و یک نما - خبر خوب برای طرفداران فیلم "شیطان پرادا می‌پوشد"! قرار است دنباله ای برای این فیلم ساخته شود.

میرل استریپ در نقش شخصیت ماندگار میرندا پریستلی به این فیلم برمی‌گردد. همچنین به نظر میرسد امیلی بلانت هم برای بازی در این دنباله ابراز تمایل کرده است. هنوز مشخص نیست که آیا آن هاتاوی هم در این فیلم حضور خواهد داشت یا نه. فیلمنامه این دنباله هم توسط نویسنده فیلمنامه اصلی، یعنی آلین براش مک‌کنا نوشته خواهد شد.

خلاصه داستان این دنباله (طبق گزارش Puck) اینگونه است:

حرفه درخشان میرندا (با بازی استریپ) رو به افول می‌رود و او را مجبور می‌کند تا با امیلی (با بازی بلانت) روبرو شود. امیلی حالا مدیر ارشد یک گروه لوکس شده و میرندا به شدت به بودجه تبلیغاتی او احتیاج دارد.

فیلم اصلی که بر اساس رمان سال ۲۰۰۳ لورن ویسبرگر ساخته شده بود، داستان اندی (با بازی هاتاوی) را دنبال می‌کرد. اندی فارغ‌التحصیل تازه ‌کار رشته روزنامه‌نگاری است که به نیویورک سیتی نقل مکان می‌کند و به طور غیرمنتظره‌ای به عنوان دستیار میرندا پریستلی، سردبیر قدرتمند و بسیار سخت‌گیر یک مجله مد مشهور، استخدام می‌شود.

مریل استریپ طی قرن بیست و یکم، ۹ بار برای بازیگری در فیلم‌های "شیطان پرادا می‌پوشد"، "اقتباس"، "تردید"، "جولی و جولیا"، "بانوی آهنین"، "اوت: اوسیج کانتی"، "به سوی جنگل"، "فلورنس فاستر جنکینز" و "پست" نامزد دریافت جایزه اسکار شده است. البته لزوماً همه این نامزدی‌ها به خاطر شایستگی او در نقش‌هایی که ایفا کرده، نبوده و شهرت استریپ هم در این موضوع تاثیر داشته است. اما در هر صورت، بازی استریپ در فیلم "شیطان پرادا می‌پوشد" قطعاً شایسته تقدیر است و شاید بشود گفت بهترین کار او در ۲۰ سال گذشته بوده است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید