سه شنبه, 31 فروردين 1400 11:28

خبرهای تازه از مراسم اسکار ۲۰۲۱: مقابل دوربین ماسک نزنید!

نوشته شده توسط سی و یک نما
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خبرهای تازه از مراسم اسکار ۲۰۲۱: مقابل دوربین ماسک نزنید! خبرهای تازه از مراسم اسکار ۲۰۲۱: مقابل دوربین ماسک نزنید! خبر سی و یک نما

سی و یک نما - از عوامل برگزارکننده مراسم نود و سومین دوره جوایز سینمایی اسکار خبر می رسد که گفته اند: شرکت کنندگان در مراسم در زمان مصاحبه با دوربین لازم نیست ماسک بزنند.

به گزارش سی و یک نما به نقل از ورایتی، نمایندگان آکادمی، نامزدها و روابط عمومی های شخصی و استودیوها نشست مجازی برگزار کردند و در آن اعلام شد، بخش هایی از مراسم که در سالن یونیون استیشن لس آنجلس اجرا می شود مثل یک برنامه تلویزیونی خواهد بود، پس در این اجرا افراد لازم نیست حتما ماسکی به صورت داشته باشند ولی در زمانی که مقابل دوربین نیستند باید از ماسک استفاده کنند.

همینطور آکادمی اسکار اعلام کرد تعداد شرکت کنندگان در مراسم اسکار تقریبا ۱۷۰ نفر است که به صورت چرخشی در مراسم حضور می یابند.

«استیون سودربرگ» که به همراه «جس کالینز» و «استیسی شر» تهیه کنندگی مراسم اسکار ۲۰۲۱ را بر عهده دارد، تاکید کرد که ماسک نقش مهمی در مراسم امسال خواهد داشت.

شرکت کنندگان در مراسم امسال جوایز آکادمی حداقل باید سه بار پیش از حضور در این مراسم تست کرونا بدهند و در هنگام شرکت در مراسم هم تب سنجی از افراد الزامی است. همچنین یک فرش قرمز مختصر با حضور سه عکاس و شماری محدود از نمایندگان خبری برای مصاحبه برگزار میشود و نمایندگان خبری بین المللی برای پوشش مراسم اسکار نیز از کشورهای کانادا، ژاپن، انگلیس، آلمان، فرانسه، برزیل، اسپانیا، مکزیک و استرالیا خواهند بود.

طبق اعلا م برگزارکنندگان مراسم اسکار باید حداقل فاصله دو متری میان خبرنگاران و مصاحبه شوندگان رعایت شود.

مراسم اسکار، پربیننده ترین رویداد جهان در عرصه سرگرمی است که از نظر میزان بیننده با اختلاف بالاتر از جوایز گلدن گلوب، جوایز تلویزیونی اِمی و جوایز موسیقی گرمی قرار دارد. با این وجود سال گذشته میزان بینندگان مراسم اسکار با ۲۳ میلیون نفر به پائین ترین حد خود در تمام اداور برگزاری رسید.

مراسم اعطای جوایز نود و سومین دوره جوایز سینمایی اسکار روز ۲۵ آوریل ۲۰۲۱ (۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ ) در دو سالن دالبی تئاتر و یونیون استیشن لس آنجلس برگزار خواهد شد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید