شنبه, 01 آذر 1399 10:28

النی کاریندرو موسیقی متن فیلم جدید مالیک را می‌سازد/ بازی لیلا حاتمی قطعی نشده است

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
النی کاریندرو موسیقی متن فیلم جدید مالیک را می‌سازد/ بازی لیلا حاتمی قطعی نشده است النی کاریندرو موسیقی متن فیلم جدید مالیک را می‌سازد/ بازی لیلا حاتمی قطعی نشده است

سی و یک نما - النی کاریندرو آهنگساز پرآوازه یونانی قرار است موسیقی فیلم جدید ترنس مالیک با عنوان «آخرین سیاره» را بسازد. 

به گزارش سی و یک نما، فیلم جدید ترنس مالیک با نام «آخرین سیاره» (The Last Planet) در اوایل سال جدید روی پرده سینماها می رود. این در حالی است که ساخت موسیقی آن بر عهده النی کاریندرو گذاشته شده است. البته هنوز مشخص نیست که تمام موسیقی فیلم توسط وی ساخته می شود یا فقط قطعاتی.

در ایران این فیلم به خاطر شایعه حضور لیلا حاتمی در آن خبرساز شده است. ولی بازی لیلا حاتمی در فیلم ترنس مالیک هم هنوز قطعی نشده است. 

النی کاریندرو آهنگساز یونانی است که با ساخت موسیقی فیلم های تئو آنگلوپولوس به شهرت رسید. کاریندرو همچنین موسیقی فیلم «بمب، یک عاشقانه» به کارگردانی پیمان معادی و با بازی لیلا حاتمی را هم ساخته است.

طبق اطلاعاتی که تاکنون از این فیلم منتشر شده، گیزا رورینگ بازیگر مجاری فیلم «پسر شائول» نقش عیسی مسیح (ع)، ماتیاس اسخونارتس بازیگر بلژیکی نقش پیتر مقدس، مارک رایلنس انگلیسی نقش شیطان را در این فیلم ایفا می کنند، جوزف فاینس و داگلاس بوت از دیگر بازیگران این فیلم هستند.

فیلم «آخرین سیاره» قرار است اوایل سال آینده میلادی یعنی کمتر از چند ماه دیگر در سینماها اکران شود. فیلمبرداری این پروژه از ماه ژوئن سال ۲۰۱۹ در جنوب ایتالیا آغاز شده بود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید