دوشنبه, 20 آبان 1398 00:25

مراسم افتتاحیه و دیدار با عوامل مستند "اعتراض وارد نیست" برگزار شد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
مراسم افتتاحیه و دیدار با عوامل مستند "اعتراض وارد نیست" برگزار شد مراسم افتتاحیه و دیدار با عوامل مستند "اعتراض وارد نیست" برگزار شد

سی و یک نما_ مراسم اکران افتتاحیه مستند اعتراض وارد نیست با حضور عوامل و دست اندرکاران فیلم در موزه سینما برگزار شد.

تعدادی از چهره های هنری، فرهنگی چون رخشان بنی اعتماد، گلی امامی، فرشته حسینی، آنا نعمتی، بیوک میرزایی، آزاده موسوی، فرحناز شریفی، غزاله سلطانی، سیامک دل زنده، علی قلی پور، حمیدرضا پژمان، ارکیده درودی، فرهاد مدیری و بهداد آوند امینی حضور داشتند. همچنین چهره های ورزش تنیس مانند جهانبخش سوری، محمد خلیل پور، عبدالله آقایی، حسن خیلتاش، نمایندگانی از سفارت لهستان، سوئد، مدیر مدرسه سفارت آلمان در تهران، فعالان حوزه ی مهاجران افغان ازجمله میهمان حاضر در این اکران بودند.
فرناز جورابچیان یکی از دو کارگردان این مستند در این مراسم گفت: ما زمانی که ساخت این فیلم را شروع کردیم، آگاهی کمی داشتیم نسبت به مهاجرین افغان در ایران، با اینکه در فضای ورزشی خیلی خوب بچه ها را می شناختیم. از آنجایی که پروسه ساخت یک فیلم مستند پروسه قریبی هست در مدت زمان تحقیق و پژوهش و طی ساخت این فیلم که سه سال طول کشید، ما به شناخت دقیق تر و بیشتری نسبت به مهاجرین افغان رسیدیم. خیلی چیزها یاد گرفتیم. یاد گرفتیم بدون پیش داوری صدایشان را بشنویم.
محمدرضا جورابچیان، دیگر کارگردان مستند اضافه کرد: این شب استثنایی را فراموش نخواهم کرد و ممنون که حضور دارید. ممنون از بهمن کیارستمی و آرش اسحاقی که اینجا نیستند و ممنون از دیگر عوامل که امشب حضور دارند. خوشبختانه فضاهای فرهنگی ورزشی این اجازه را می دهند که ملت ها با رسوم و فرهنگ های مختلف در کنار هم قرار گیرند. فراموش نکنیم که زبان مشترک می تواند این همبستگی را فراتر ببرد و ما را به هم نزدیک تر کند.
اعتراض وارد نیست از ۱۲ آبان ماه اکران خود را در گروه سینمایی هنر تجربه اغاز کرده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید