سه شنبه, 26 اسفند 1399 23:42

«زیر نور کم» با لیلا زارع، صابر ابر و حمیدرضا آدرنگ در تعطیلات نوروز به نمایش در می آید

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
«زیر نور کم» با لیلا زارع، صابر ابر و حمیدرضا آدرنگ در تعطیلات نوروز به نمایش در می آید «زیر نور کم» با لیلا زارع، صابر ابر و حمیدرضا آدرنگ در تعطیلات نوروز به نمایش در می آید

سی و یک نما - فیلم سینمایی «زیر نور کم» به دلیل شرایط نامناسب کرونایی، بنا به تصمیم عوامل فیلم به صورت آنلاین به نمایش در می‌آید و علاقه‌مندان می‌توانند در تعطیلات نوروزی ۱۴۰۰ با مراجعه به پلتفرم های فیلیمو و نماوا به تماشای این ملودرام اجتماعی بنشینند.

 «زیر نورِ کم» نخستین اثر سینمایی محمد پرویزی در مقام کارگردان است و تهیه کنندگی آن را احسان رسول اف بر عهده دارد.

 لیلا زارع، صابر ابر و حمیدرضا آذرنگ بازیگران اصلی زیر نور کم هستند که در کنار بهناز جعفری، بیتا بادران، تیرداد کیایی، رابعه مدنی، روح الله کمانی و نیلوفر شهیدی در این فیلم اجتماعی به ایفای نقش پرداخته اند.

photo_2021-03-16_11-07-06.jpg

 در خلاصه داستان زیر نور کم آمده است: من از آدمهایی که از زندگی ام رفته اند( تا به امروز ) خلاصی ندارم. نمی توانم آنها را جایی رها کنم، چون به شکل های متفاوتی بازمی گردند و با لحظه های خوبِ زندگیم ترکیب می شوند. این درهم تنیدگی آنها گاهی تکان دهنده است. سر زده کسی از راه می رسد دور میزی که نباید باشد حاضر می شود. شده با آنها ساعت ها و یا روزها جایی دیگری بوده ام. همین وقت هاست که زندگی ام زیر و رو می شود... به خاطر ِ همين جايي كه هستم یا باید تاریک تاریک باشه، یا روشنِ روشن... من از ماندن « زیر نورِ کم» می ترسم.

photo_2021-03-16_11-07-08.jpg

 بر اساس این گزارش، فهرست عوامل اصلی «زیر نور کم» به شرح زیر است :

مدیر فیلمبرداری: محمد آلادپوش، طراحی و ترکیب صدا: سید علیرضا علویان ً، فيلمبردار: حسين جليلي ، موسیقی: حامد ثابت، طراح صحنه و لباس: کامیاب امین عشایری، تدوین: فرناز روشنایی، طراح چهره پردازی: افروز بوجاریا، صدابردار: امیر نوبخت حقیقی، مجری طرح: پیمان جعفری، مدیر تولید: وحید مشاری، بازنويسي فيلمنامه: محمد رضا زهاب ، دستياركارگردان : رضا شريفي ، عكاس: فتاح ذي نوري .برنامه ريز: مطيع ملكي .مشاور رسانه ای: امید عشیری، امور بين الملل: نيروانا پرويزي

photo_2021-03-16_11-07-10.jpg

photo_2021-03-16_11-07-12.jpg

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید