دوشنبه, 27 فروردين 1397 04:30

اولین اکران «یک کیلو و بیست و یک گرم» در اولین روز از جشنواره جهانی فجر+پوستر

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
اولین اکران «یک کیلو و بیست و یک گرم» در اولین روز از جشنواره جهانی فجر+پوستر اولین اکران «یک کیلو و بیست و یک گرم» در اولین روز از جشنواره جهانی فجر+پوستر

سی و یک نما - در آستانه برگزاری جشنواره جهانی فجراز پوستر «یک کیلو و بیست و یک گرم»رونمایی  شد . پوستراین فیلم سینمایی « يك كيلو و بيست و يك گرم » با نام بین المللی A heart for an eye  کاری ازرحیم طوفان  بر اساس طرحی از فريبرز اسمعيلي است.

 

فیلم سینمایی «یک کیلو و بیست و یک گرم» نوشته لیلا نیکزاد ؛ یک اثر اجتماعی است و سه قشر از طبقه فرهنگی را کارشناسی و روایت می کند.

این فیلم به کارگردانی و مجری طرحی رحیم طوفان، تهیه کنندگی وحید نیکخواه آزاد و با سرمایه گذاری سید مهدی نریمانی با حضور بازیگرانی چون لیلا زارع، سعید آقاخانی، فرشته صدر عرفایی، آناهیتا افشار، بابک انصاری، روشنک گرامی، مریم کاویانی، رهام مخدومی، سمیرا ذکایی و بازیگران خردسال ساغر کیان راستی و مانلی اصفهانی در بهمن ماه ۹۵ در تهران فیلمبرداری شده است .

پخش بین المللی این فیلم بر عهده الهه نوبخت است و اولین اکران فیلم هم زمان با اولین روز برگزاری سی و ششمین جشنواره جهانی فجر ساعت 16:00 در پردیس سینمایی چارسو خواهد بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید