دوشنبه, 19 آبان 1399 11:33

آثار منتخب اولین جشنواره آنلاین فیلم کوتاه کشف استعداد معرفی شدند

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آثار منتخب اولین جشنواره آنلاین فیلم کوتاه کشف استعداد معرفی شدند آثار منتخب اولین جشنواره آنلاین فیلم کوتاه کشف استعداد معرفی شدند

سی و یک نما - جشنواره ابتدا قرار بود 15 تا 31 مرداد برگزار شود، اما به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد.

 به گزارش سی و یک نما به نقل از ستاد خبری جشنواره آنلاین فیلم کوتاه «کشف استعداد»، با معرفی آثار منتخب بخش فیلم کوتاه، اولین جشنواره آنلاین فیلم کوتاه کشف استعداد از 22 تا 29 آبان ماه به صورت کاملا آنلاین برگزار می‌شود.

اختتامیه این جشنواره نیز روز جمعه 30 آبان ماه به صورت کاملا آنلاین برگزار می‌شود و برندگان بخش رقابتی فیلم کوتاه معرفی خواهند شد. برگزیدگان بخش کشف استعداد در بخش جداگانه‌ای معرفی خواهند شد که در آینده اطلاع‌رسانی می‌شود.

جشنواره آنلاین فیلم کوتاه کشف استعداد قرار بود 15 تا 31 مردادماه برگزار شود که به دلیل شیوع و گسترش ویروس کرونا و شرایط ناامن موجود برای داوران، سینماگران و دست‌اندرکاران، برگزار نشد.

در زمان مقرر برای ارسال آثار، 512 فیلم به دبیرخانه جشنواره رسیده که از میان آنها 38 فیلم کوتاه توسط هیات انتخاب برای حضور در جشنواره انتخاب و پروانه نمایش آنها توسط سازمان سینمایی و امور سمعی و بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای نمایش آنلاین آثار صادر شده است.

فهرست فیلم‌های کوتاه انتخاب شده در نخستین دوره از جشنواره آنلاین فیلم کوتاه کشف استعداد در فایل پیوست خبر یا در سایت جشنواره به نشانی http://www.talentfilmfest.com در دسترس است.

پوران درخشنده، مهتاب کرامتی، آتیلا پسیانی، جواد طوسی و سیروس الوند اعضای هیئت داوری نخستین دوره این جشنواره به دبیری شهرام اسدزاده هستند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید