یکشنبه, 29 فروردين 1400 16:01

افشین سلیمانپور هنرمند و بازیگر تئاتر بر اثر ایست قلبی درگذشت | مراسم خاکسپاری انجام شد

نوشته شده توسط سی و یک نما
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
افشین سلیمانپور هنرمند و بازیگر تئاتر بر اثر ایست قلبی درگذشت افشین سلیمانپور هنرمند و بازیگر تئاتر بر اثر ایست قلبی درگذشت خبر سی و یک نما

سی و یک نما - افشین سلیمانپور هنرمند و بازیگر عرصه تئاتر شامگاه ۲۸ فروردین بر اثر ایست قلبی چشم از جهان فروبست.

افشین سلیمانپور هنرمند و بازیگر تئاتر که ایفای نقش در نمایش‌های «تالاب هشیلان» و «خانه پدری» به کارگردانی نوشین تبریزی از جمله آخرین تجربه‌های بازیگری او در عرصه تئاتر بود، شامگاه شنبه ۲۸ فروردین چشم از جهان فروبست.

نوشین تبریزی کارگردان و بازیگر تئاتر و همسر افشین سلیمانپور که وضعیت روحی مناسبی برای گفتگو نداشت ضمن تأیید این خبر، علت فوت این هنرمند را ایست قلبی اعلام کرد.

افشین سلیمانپور از اواخر دهه هفتاد وارد فعالیت‌های حرفه‌ای تئاتری از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شد. حضور در نمایش های «طعم آلوی جنگلی»، «گنجفه» و «شهر تنهایی من» و فیلم سینمایی «چند متر مکعب عشق» از جمله تجربیات زنده یاد سلیمانپور در عرصه بازیگری بوده است.

مراسم خاکسپاری افشین سلیمان‌پور برگزار شد

افشین سلیمان‌پور ساعاتی پیش با حضور جمعی از هنرمندان به خاک سپرده شد.

مراسم خاکسپاری مرحوم افشین سلیمان‌پور بازیگر و مدرس تئاتر روز سه شنبه در ۳۱ فروردین ماه با حضور جمعی از هنرمندان و خانواده وی در قطعه هنرمندان بهشت زهرا برگزار شد.

شهرام گیل‌آبادی، اتابک نادری، امید زندگانی، محمدرضا مالکی، الهام شعبانی، رضا سخایی، حسین کاشفی و جمعی از اهالی تئاتر و رسانه شهرستان خرم آباد در این مراسم حضور داشتند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید