جمعه, 08 آبان 1394 14:16

نیکول کیدمن در "همسر خاموش" آدریان لین بازی می کند

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
نیکول کیدمن در "همسر خاموش" آدریان لین بازی می کند نیکول کیدمن در "همسر خاموش" آدریان لین همکاری می کند

سی و یک نما- نیکول کیدمن در تریلر ˝همسر خاموش˝ (Silent Wife) با آدریان لین همکاری می‌کند. لین این فیلم را از روی فیلمنامه‌ای از بیلی ری کارگردانی می کند.

 

به گزارش ورایتی، شرکت "فیلم‌نیشن" این پروژه را در بازار فیلم آمریکا به خریداران عرضه می‌کند.

"همسر خاموش" درباره زنی با بازی نیکول کیدمن است که متوجه می‌شود همسرش قصد دارد او را به خاطر یک زن جوان‌تر ترک کند و به همین خاطر نقشه قتل او را می‌کشد.

کیدمن از سال 2013 زمانی که رمان پرفروش ای. اس.‌ای هریسن منتشر شد، قرار است در فیلم "همسر خاموش" بازی کند. او خود یکی از تهیه‌کنندگان پروژه است.

"گریس از موناکو" به کارگردانی اولیویه دان و "ملکه صحرا" به کارگردانی ورنر هرتسوگ از فیلم‌های اخیر این بازیگر 48 ساله استرالیایی/آمریکایی است. کیدمن سال 2003 برای فیلم "ساعت‌ها" برنده اسکار شد و برای فیلم‌های "مولن روژ" (2001) و "مخمصه / سوراخ خرگوش" (2010) هم نامزد اسکار بوده است.

آدریان لین کارگردان فیلم‌های "Flashdance"، "نه و نیم هفته"، "جذابیت مرگبار"، "نردبان جیکوب"، "پیشنهاد بی‌شرمانه"، "لولیتا" و "بی‌وفا" است.

بیلی ری در مقام کارگردان فیلم "راز درون چشمان آن‌ها" با بازی کیدمن، چوئیتل اجیوفور و جولیا رابرتز را آماده نمایش دارد. او این فیلم را مبنای فیلمی آرژانتینی به همین نام تولید 2009 و برنده جایزه اسکار بهترین فیلم خارجی‌زبان ساخته شده است. ری فیلمنامه‌نویس فیلم‌های "عطش مبارزه" و "کاپیتان فیلیپس" هم هست.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید