جمعه, 25 مهر 1393 17:24

معرفی فیلم سینمایی (Top Five) با بازی آدام سندلر / کمدینی که نقش یک کمدین را بازی می کند

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کمدینی که نقش یک کمدین را بازی می کند کمدینی که نقش یک کمدین را بازی می کند معرفی فیلم سینمایی (Top Five) با بازی آدام سندلر

سی و یک نما- فیلم سینمایی (Top Five)به کارگردانی "کریس راک" و با بازی "آدام سندلر" در 13 دسامبر 2014 (22 آذرماه 93) اکران خواهد شد.

به گزارش سی و یک نما، فیلم سینمایی کمدی "تاپ فایو" (Top Five)که کریس راک آن را هم کارگردانی کرده و خودش هم در آن بازی کرده است در 13 دسامبر 2014 به روی پرده سینماها خواهد رفت. آدام سندلر کمدین معروف هالیوود در این فیلم نقش یک کمدین را بازی می کند که در تلاش است به عنوان ستاره بازیگر کمدی تلویزیونی جا بیفتد. در واقع این نقش برای آدام سندلر بازی کردن در نقش اصلی و واقعی خودش در زندگی واقعی اش است کمدینی که نقش یک کمدین را بازی می کند. در ادامه فیلم او توسط یک خبرنگار نیویورکر به مصاحبه ای دعوت می شود که در قالب مسابقه هوش و شوخ طبعی برگزار می شود. این مصاحبه مسابقه به ازدواج تلویزیونی او با دختری منجر می شود.

در این فیلم علاوه بر آدام سندلر، روساریو داوسون، کوین هارت و کریس راک نیز بازی کرده اند.

این فیلم کمدی را خود کریس راک نوشته و کارگردانی کرده است. کریس راکبازیگر و کمدینی است که متولد سال ۱۹۶۵ آمریکاست و دکتر دولتین، حیاط طولانی، بزرگ شو و ماداگاسکار از مهمترین فیلم هایی است که وی در آن حضور داشته است.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید