دوشنبه, 05 آبان 1399 11:24

لیام نیسن با «دزد صادق» صدرنشین گیشه سینماهای آمریکا شد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
لیام نیسن با «دزد صادق» صدرنشین گیشه سینماهای آمریکا شد لیام نیسن با «دزد صادق» صدرنشین گیشه سینماهای آمریکا شد

سی و یک نما - «دزد صادق» تریلری با بازی لیام نیسن برای هفته دوم صدرنشین گیشه داخلی آمریکا شد و این در حالی بود که از نمایش در ۲۵۰۲ سالن سینما تنها ۲.۴ میلیون دلار فروخت.

 

به گزارش سی و یک نما به نقل از ورایتی، فیلم «دزد صادق» گرچه ۴۴ درصد به نسبت سه روز اول اکرانش کاهش مخاطب داشت اما در مجموع در ۱۰ روز اول اکرانش ۷.۵ میلیون دلار فروخته است.

استودیو سازنده فیلم گفته باور داشته‌اند که اکران چنین فیلمی در این مقطع زمانی می‌تواند این فیلم را چندین هفته در سینماها نگه دارد و اکنون دو هفته صدرنشین شدن در فهرست فروش نشان دهنده همین امر است.

Honest Thief 2020.jpg

این در حالی است که سینماهای شهر نیویورک، لس‌آنجلس و سن‌فرانسیسکو هنوز بسته هستند. با وجود اینکه از نظر مجوز قانونی ۸۵ درصد سینماهای آمریکا اجازه فعالیت دارند اما در واقع تنها ۴۹ درصد سالن‌های سینما کار می‌کنند. علاوه بر این ساعت‌های کار سینماها کاهش یافته و ظرفیت پذیرش تماشاگر نیز برای فاصله‌گیری اجتماعی کم شده است.

«جنگ با پدربزرگ» فیلم خانوادگی با بازی رابرت دنیرو نیز با کاهش ۲۵ درصدی مخاطب از نمایش در ۲۳۴۵ سالن سینما ۱.۹ میلیون دلار دیگر فروش کرد و در مجموع فروشش را از نمایشی ۱۷ روزه به ۹.۷ میلیون دلار رساند.

«مرد خالی» فیلمی ترسناک از محصولات دیزنی نیز با شروع به کاری ملایم ۱.۳ میلیون دلار از نمایش در ۲۰۲۷ سالن سینما فروش کرد. این فیلم را کمپانی فاکس قرن بیستم پیش از اینکه به دیزنی فروخته شود تولید کرده بود.

«تنت» کریستوفر نولان نیز با فروش ۱.۳ میلیون دلار دیگر از نمایش در ۱۸۰۱ سالن سینما در هشتمین آخر هفته نمایشش کاهشی ۱۵ درصدی را تجربه کرد. این فیلم در بازار داخلی آمریکا نزدیک به ۲۹۰ میلیون دلار فروخته است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید