یکشنبه, 24 مرداد 1395 13:28

فیلم "صورت زخمی" بازسازی می شود / مذاکره یونیورسال برای یافتن کارگردان

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
فیلم "صورت زخمی" بازسازی می شود / مذاکره یونیورسال برای یافتن کارگردان فیلم "صورت زخمی" بازسازی می شود / مذاکره یونیورسال برای یافتن کارگردان

سی و یک نما- کارگردان فیلم "چپ دست" (Southpaw) در حال مذاکره با یونیورسال برای کارگردانی بازسازی فیلم "صورت زخمی" (Scarface) است.

یونیورسال در نظر دارد بازسازی فیلم صورت‌ زخمی (Scarface) را تولید و اکران کند. حال خبری منتشر شده است مبنی بر اینکه برای کارگردانی این فیلم با آنتوان فوکوآ در حال مذاکره است.

طبق خبری که ددلاین منتشر کرده است، آنتوان فوکوآ، کارگردان فیلم‌هایی چون هفت دلاور (The Magnificent Seven) و چپ دست (Southpaw) در حال مذاکره مستقیم با یونیورسال برای قبول کارگردانی بازسازی فیلم Scarface است. این فیلم، سومین فیلم Scarface خواهد بود که قرار است به روی پرده برود، فیلم اصلی و اول در سال ۱۹۳۲ و دومین فیلم با بازی آل پاچینو در سال ۱۹۸۳ به روی پرده رفته‌اند. هنوز هیچ حرفی در مورد بازیگران احتمالی این فیلم به میان آورده نشده اما ددلاین می‌گوید که اتفاقات این فیلم در زمان حال و شهر لس آنجلس رخ خواهد داد، این در حالی است که اتفاقات فیلم سال ۱۹۸۳ در میامی رخ می‌داد.

فوکوآ با فیلم‌هایی جنایی به هیچ عنوان بیگانه نیست، وی کارگردانی فیلم‌هایی چون روز تعلیم (Training Day) با بازی دنزل واشنگتن و فیلم تک تیرانداز (Shooter) را بر عهده داشته است و همچنین فیلم جدید وی به نام The Magnificent Seven نیز در این سبک است.

کار نوشتن فیلمنامه فیلم Scarface بر عهده جاناتان هرمان خواهد بود، وی پیش از این نوشتن فیلمنامه فیلم بچه‌ی ناف کامپتون (Straight Outta Compton) را بر عهده داشته است. این در حالی است که مارتین برگمن که در فیلم "صورت زخمی" در سال ۱۹۸۳ به عنوان تهیه کننده حضور داشت، بار دیگر به عنوان تهیه کننده به فیلم جدید صورت زخمی باز خواهد گشت.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید