پنج شنبه, 02 آبان 1392 20:37

ریحانا وتوهین به مسجد با حجاب کامل!!

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

" ریحانا" خواننده محبوب در دنیای موسیقی آمریکا معمولا بعد از "مدونا" و" لیدی گاگا" یکی از جنجالی ترین ستارگانی است که کارهای عجیب و غریبی می کند.

 

اما حالا انتشار عکس‌هایش با سوژه های غیر منطقی در مسجدی در ابوظبی باعث انتقادها و اعتراض های زیادی از سوی مسلمانان  شده است. او در سفر اخیرش به امارات در مسجد شیخ زاید شروع به عکاسی با ژست‌های عجیبی می‌کند که مقام‌های مسجد با اعتراض‌های مردم او را از مسجد بیرون می‌کنند. مقام‌های این مسجد ضمن تأکید بر بی‌احترامی این خواننده آمریکایی به حرمت مسجد به عنوان مکان مقدس مسلمانان اعلام کرده‌اند که ریحانا و گروه همراهش به هیچ عنوان مجوز عکاس در این مسجد را نداشته‌اند.
با انتشار تصاویر این خواننده حتی بسیاری از طرفداران و هم وطنان  او هم از این عکس‌های نامناسب انتقاد کردند و از وی خواسته شده تا برای این حتک حرمت از مسلمانان عذرخواهی کند
ریحانا تا کنون در مورد این خبر سکوت کرده و صرفا مدیر برنامه های وی در این باره گفته است که آنها برای گرفتن عکس به شرط رعایت حجاب کامل قبلا با مسئولان این مسجد هماهنگ کرده بودند.
قرار بود ریحانا به اتفاق "جاستین تینبرلیک" در باز سازی فیلم "بادی گارد" حضور داشته باشند که فعلا خبری از ساخت این فیلم نیست.


 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید