چهارشنبه, 22 ارديبهشت 1395 13:43

در مراسم اختتامیه جشنواره کن، نخل طلای افتخاری به بازیگر 400 ضربه فرانسوا تروفو می رسد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
در مراسم اختتامیه جشنواره کن، نخل طلای افتخاری به بازیگر 400 ضربه فرانسوا تروفو می رسد در مراسم اختتامیه جشنواره کن، نخل طلای افتخاری به فرانسوا تروفو می رسد

سی و یک نما- امسال در شصت و نهمین دوره جشنواره فیلم کن،ژان-پییر لئو ستاره فیلم 400 ضریه ساخته فرانسوا تروفو نخل طلای افتخاری را در مراسم اختتامیه دریافت خواهد کرد.

به گزارش سی و یک نما، امسال در شصت و نهمین دوره جشنواره فیلم کن، ژان-پییر لئو ستاره فیلم 400 ضریه ساخته فرانسوا تروفو نخل طلای افتخاری را در مراسم اختتامیه دریافت خواهد کرد. سال گذشته انیس واردا نخل طلای افتخاری را در مراسم اختتامیه دریافت کرد. از برندگان پیشین جایزه می‌توان اشاره کرد به کلینت ایستوود، وودی آلن؛برناردو برتولوچی.

2202951405.jpg

لئو کشف تروفو و از چهره های معتبر جشنواره فیلم کن بوده است. 14 ساله بود که برای نخستین بار به جشنواره فیلم کن آمد. او بخشی از موج نوی فرانسه است. لئو مدتی دستیار کارگردان تروفو و ژان-لوک گدار هم بوده است. او در فیلم هایی مانند آخرین تانگو در پاریس (برتولوچی)؛ Out 1(ژاک ریوت) نقش آفرینی کرده است. امسال در بخش نمایش ویژه در مقام بازیگر فیلم مرگ لویی چهاردهم ساخته آلبرت سرا را دارد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید