پنج شنبه, 07 مرداد 1395 14:08

جیمز کامرون از دلیل ساختن چهار دنباله برای آواتار گفت

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
جیمز کامرون از دلیل ساختن چهار دنباله برای آواتار گفت جیمز کامرون از دلیل ساختن چهار دنباله برای آواتار گفت

سی و یک نما- جیمز کامرون، کارگردان فیلم آواتار (Avatar)، دلیل ساخت ۴دنباله برای این فیلم را در کامیک کان 2016 اعلام کرد.

اولین نسخه از فیلم «آواتار» (Avatar) در سال ۲۰۰۹به کارگردانی جیمز کامرون اکران شد و هم توجه منتقدین را به خود جلب کرد و هم به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ تبدیل شد. جیمز کامرون در مصاحبه اخیر خود با ورایتی در نمایشگاه کامیک کان 2016 دلیل خود برای ساخت چهار دنباله برای این فیلم را به هواداران اعلام کرده است. اینطور که به نظر می‌رسد جیمز کامرون بیش از حد انتظار خود داستان را ادامه داده است. این مجموعه قرار بود یک سه گانه باشد اما حالا به پنج فیلم تبدیل شده است. کامرون در این رابطه گفت:

داستان «آواتار» در ابتدا قرار بود یک سه گانه باشد ولی من مواردی به داستان اضافه کردم و نویسندگان هم همین کار را کردند. در اصل می‌توان گفت دو دنباله‌ای که قرار بود برای قسمت اول ساخته شوند، هر کدام به دو فیلم تبدیل شدند و حالا قرار است چهار دنباله مشاهده کنیم. استودیو هم از این مسئله راضی است. آن‌ها فرصتی دارند تا پول بیشتری به دست بیاورند. البته ساخت دنباله‌های بیش‌تر به معنی خرج پول بیش‌تر هم است.

فیلم سینمایی «آواتار ۲» (Avatar ۲) در دسامبر ۲۰۱۸ (دی ۱۳۹۷)، «آواتار ۳» (Avatar ۳) در دسامبر ۲۰۲۰ (دی ۱۳۹۹)، «آواتار ۴» (Avatar ۴) در دسامبر ۲۰۲۲ (دی ۱۴۰۱) و «آواتار ۵» (Avatar ۵) در دسامبر ۲۰۲۳ (دی ۱۴۰۳) اکران خواهند شد.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید