جمعه, 26 آبان 1402 16:05

تولید «همنت» کلویی ژائو اواخر آوریل شروع می‌شود

نوشته شده توسط سی و یک نما
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
تولید «همنت» کلویی ژائو اواخر آوریل شروع می‌شود تولید «همنت» کلویی ژائو اواخر آوریل شروع می‌شود سی و یک نما

سی و یک نما ـ دو تن از بهترین بازیگران ایرلندی، پل مسکال و جسی باکلی، در فیلم «همنت» (Hamnet) به کارگردانی کلویی ژائو نقش آفرینی خواهند کرد. این فیلم توسط آمبلین پیکچرز اسپیلبرگ تولید خود را در اواخر آوریل شروع می‌کند.

ژائو با جایگزینی به جای سام مندز در فیلم «همنت»، رمان برنده جایزه مگی اوفارل را اقتباس خواهد کرد. تولید این فیلم قرار است اواخر آوریل آغاز شود.

"همنت" در پس زمینه معروف‌ترین نمایشنامه شکسپیر، هملت، و در طول طاعون سیاه در انگلستان دهه 1580، داستان اگنس، همسر ویلیام شکسپیر را تصور می‌کند که با از دست دادن تنها پسرش دست و پنجه نرم می‌کند.

ژائو از قبل فیلم وسترن «دراکولا» را در دست ساخت دارد. ژائو در سال ۲۰۲۱ فیلم ابرقهرمانی جاودانگان از دنیای سینمایی مارول را نویسندگی و کارگردانی کرد.

ژائو با فیلم «سرزمین آواره‌ها» (۲۰۲۰) در سطح جهانی شناخته شد. او برای این فیلم جوایز گوناگونی از جملهٔ شیر طلایی جشنواره فیلم ونیز و جایزهٔ گزینش مرد جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو کسب کرد. ژائو در جوایز اسکار و گلدن گلوب ۲۰۲۱ جایزهٔ بهترین کارگردانی را دریافت کرد و دومین زنی بود که این جوایز را کسب می‌کند. این فیلم نامزد دریافت چهار جایزهٔ اسکار شد که در نهایت جایزهٔ بهترین فیلم و بهترین کارگردانی را گرفت و پس از کاترین بیگلو نخستین زنی شد که جایزهٔ بهترین کارگردانی را کسب می‌کند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید