دوشنبه, 30 دی 1398 15:16

برندگان جوایز انجمن بازیگران سینما screen actors guild awards معرفی شدند /انگل شگفتی ساز شد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
برندگان جوایز انجمن بازیگران سینما screen actors guild awards معرفی شدند /انگل شگفتی ساز شد برندگان جوایز انجمن بازیگران سینما screen actors guild awards معرفی شدند /انگل شگفتی ساز شد

سی و یک نما - بیست و ششمین دوره مراسم اهدای جوایز انجمن بازیگران سینما (SAG) شب گذشته در حالی برگزار شد که برای نخستین بار یک فیلم خارجی زبان را به عنوان برنده جایزه اصلی خود برگزید.

 

به گرارش خبرگزاری مهر به نقل از ورایتی «انگل» در حالی جایزه بهترین گروه بازیگران فیلم سینمایی را از آن خود کرد که «تاج» نت‌فلیکس نیز بهترین سریال دارم تلویزیونی و خانم «میزل شگفت‌انگیز» بهترین کمدی تلویزیونی شد.

«انگل» در کنار رقبایی، چون «ایرلندی»، «روزی روزگاری در هالیوود»، «جوجو خرگوش» و «بامب‌شل» برنده جایزه اصلی شد و «خانم میزل شگفت‌انگیز» پیروزی خود را با پشت‌سرگذاشتن سریال موفقی، چون «فلی‌بگ» به دست آورد.

 

معرفی فیلم-برندگان جوایز انجمن بازیگران سینما screen actors guild awards

 

فیلم موفق «پارازیت» یا «انگل» با فروش ۱۴۰ میلیون دلاری در باکس آفیس جهانی خود یکی از رقبای بزرگ فصل جوایز امسال بوده است. این در حالی است که فیلم موفقی، چون «۱۹۱۷» که دیروز جایزه بهترین فیلم انجمن تهیه‌کنندگان را دریافت کرد، اصلاً برای کسب جایزه اصلی انجمن بازیگران نامزد هم نشده بود.

«انگل» برای گروه بازیگرانش شامل لی سون کیون، سونگ کانگ هو، چوی وو-شیک، چو یئو-جیونگ و پارک سو-دام موفق به کسب این جایزه شد.

واکین فینیکس نیز برای بازی در «جوکر» به عنوان بهترین بازیگر مرد انتخاب شد و موجب شد تا یکی از اجرا‌های نادر در فیلمی ترسناک که از کتابی کمیک ساخته شد، موفق به کسب این جایزه شود. وی در هنگام دریافت جایزه‌اش که او را در جایگاه جوکر «شوالیه تاریکی» قرار داده است از بازیگر فقید نقش جوکر در آن فیلم یاد کرد و گفت: من اینجا روی شانه‌های بازیگر محبوبم هیث لچر ایستاده‌ام.

 

معرفی فیلم-برندگان جوایز انجمن بازیگران سینما screen actors guild awards

 

رنه زلوگر نیز برای بازی در سال‌های آخر زندگی نقش جودی گارلند در فیلم «جودی» جایزه بهترین بازیگر زن نقش اصلی را گرفت. او در این فیلم بسیاری از ترانه‌های این شخصیت را نیز خوانده است.

برد پیت نیز به عنوان بهترین بازیگر مرد نقش مکمل برای بازی در نقش یک بدل‌کار در فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» تارانتینو انتخاب شد. وی به شوخی گفت: این جایزه را به پروفایل تیندر (شخصیت فیلم) اضافه می‌کنم.

لورا درن نیز از فیلم «داستان ازدواج» موفق به کسب جایزه بهترین بازیگر زن نقش مکمل شد. او در نقش یک وکیل طلاق در این فیلم ظاهر شده است. وی از بروس درن و دایان لاد تشکر کرد و گفت: اگر آن‌ها نبودند، اینجا نمی‌بود.

 

معرفی فیلم-برندگان جوایز انجمن بازیگران سینما screen actors guild awards

 

هر چهار برنده این جوایز نامزد جوایز اسکار ۲۰۲۰ هم هستند.

در این مراسم جایزه یک عمر دستاورد انجمن بازیگران به رابرت دنیرو اهدا شد. همان طور که از پیش گفته شده بود وی این جایزه را از دست لئوناردو دی‌کاپریو دریافت کرد.

‌در بخش گروه بدل‌کاری یک فیلم سینمایی نیز «انتقامجویان: پایان بازی» به عنوان برنده انتخاب شد.

 

معرفی فیلم-برندگان جوایز انجمن بازیگران سینما screen actors guild awards

 

در بخش تلویزیون پیتر دینکلیج از سریال «بازی تاج و تخت» به عنوان بهترین بازیگر مرد سریال درام انتخاب شد و جایزه بازیگر زن یک سریال درام به جنیفر آنیستون برای «برنامه صبحگاهی» رسید.

جایزه بهترین بازیگر مرد سریال کمدی به تونی شالهوب برای «خانم میزل شگفت‌انگیز» رسید و جایزه بهترین بازیگر زن سریال کمدی را فیبی والر-بریج برای «فلی‌بگ» از آن خود کرد.

سام راک‌ول برای «فاسی / وردون» جایزه بازیگر مرد یک فیلم تلویزیونی یا سریال کوتاه را دریافت کرد و بهترین بازیگر زن یک فیلم تلویزیونی یا سریال کوتاه نیز میشل ویلیامز برای همین سریال شد.

جایزه گروه بدل‌کاری یک سریال کمدی یا درام نیز به «بازی تاج و تخت» رسید.

 

معرفی فیلم-برندگان جوایز انجمن بازیگران سینما screen actors guild awards

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید