چهارشنبه, 24 آبان 1402 22:23

ادای احترام جنیفر آنیستون به دوست فقیدش متیو پری: "ما همیشه شش نفر بودیم"

نوشته شده توسط سی و یک نما
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
ادای احترام جنیفر آنیستون به دوست فقیدش متیو پری: "ما همیشه شش نفر بودیم" ادای احترام جنیفر آنیستون به دوست فقیدش متیو پری: "ما همیشه شش نفر بودیم" سی و یک نما

سی و یک نما - بازیگران سریال «فرندز» هر کدام در رثای دوست فقیدشان میتو پری، پیام‌هایی را منتشر کرده‌اند، اکنون جنیفر آنیستون پیامی را درباره همبازی و دوست قدیمی‌اش به اشتراک گذاشته  و به وی ادای احترام کرده است. این بازیگر در اینستاگرام خود نوشته است: «ما خانواده‌ای برگزیده بودیم که برای همیشه مسیرمان تغییر کرد. مسیر ما این بود."

او روز چهارشنبه در یک پست اینستاگرامی نوشت: "این غم عمیق‌‌تر شده است. خداحافظی با متیو موجی دیوانه‌کننده از احساسات برانگیخته که قبلا هرگز تجربه نکرده بودم. همه ما در مقطعی از زندگی از دست دادن را تجربه می‌کنیم. از دست دادن زندگی یا از دست دادن عشق  را. اگر بتوانید واقعاً این غم را تسکین دهید، به شما این امکان را می‌دهد که لحظات شادی و سپاسگزاری عمیق را برای دوست داشتن کسی احساس کنید."

  او در ادامه نوشته است: «و ما او را عمیقا دوست داشتیم. او بخشی از دی‌ان‌ای ما بود. ما همیشه 6 نفر بودیم. این خانواده‌ی برگزیده‌ای بود که مسیر ما را برای همیشه تغییر داد. متیو، می‌دانست که دوست دارد مردم را بخنداند. همانطور که خودش می‌گفت، اگر صدای "خنده" را نمی‌شنید، فکر می‌کرد می‌میرد. زندگی او به معنای واقعی کلمه به خندیدن و خنداندن بستگی داشت. و او در انجام این کار موفق شد. همه ما را به خنده انداخت. و سخت خنداند.»

آنیستون از متن پیام‌های خود با متیو پری اسکرین شاتی نیز گرفته، که در آخرین پیامی که با هم رد و بدل کرده‌اند،  میتو  عکسی به او فرستاده و در پایین عکس نوشته است: «خنداندن تو باعث شد روزم را بسازم. روزم را ساخت" در این عکسی که آنیستون به اشتراک گذاشته، وی در مجموعه «دوستان» در حال خندیدن با پری است.

photo1700074218.jpeg

photo1700077816.jpeg

photo1700077764.jpeg

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید