چهارشنبه, 23 مهر 1399 14:50

«آنیا تیلور- جوی» به جای «شارلیز ترون» در فیلم جدید «مد مکس» بازی می‌کند

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
«آنیا تیلور- جوی» به جای «شارلیز ترون» در فیلم جدید «مد مکس» بازی می کند «آنیا تیلور- جوی» به جای «شارلیز ترون» در فیلم جدید «مد مکس» بازی می کند

سی و یک نما - فیلم جدید «مد مکس» با نام «فیوریوسا» پیش‌درآمدی بر اتفاقات فیلم اول است که در آن آنیا تیلور- جوی جایگزین شارلیز ترون شده و کریس همسورث و یحیی عبدالمتین دوم هم بازیگران اصلی هستند.

 به گزارش سی و یک نما به نقل از ورایتی، جورج میلر کارگردان فیلم «مد مکس» فیلم جدیدش را با نام «فیوریوسا» و با بازی آنیا تیلور- جوی، کریس همسورث و یحیی عبدالمتین دوم جلوی دوربین می برد.

این فیلم که پیش‌درآمدی بر اتفاقات فیلم «مد مکس» اول است و «فیوریوسا» نامیده شده، داستان امپراتوری شخصیت فیوریوسا را روایت می‌کند که در فیلم ۲۰۱۵ شارلیز ترون نقش وی را بازی کرده بود.

آنیا تیلور- جوی در این فیلم جایگزین شارلیز ترون شده و نقش فیوریوسای جوان را بازی خواهد کرد. در ماه می (اردیبهشت) جورج میلر در مصاحبه‌ای با نیویورک تایمز تایید کرده بود که به دنبال بازیگری جوان و بیست‌و چند ساله است که بتواند این نقش را ایفا کند. وی گفته بود ابتدا قصد داشت با استفاده از تکنولوژی کاهش سن کاری کند که شارلیز ترون ۴۴ ساله بتواند این نقش را بازی کند اما بعد تصمیمش را عوض کرد. تیلور-جوی ۲۴ ساله است.

جورج میلر هم کارگردان و هم نویسنده و تهیه کننده «فیوریوسا» خواهد بود. وی برای نوشتن فیلمنامه از همکاری نیک لاتوریس بهره گرفته است. آن‌ها در فیلم قبلی اطلاعات زیادی از گذشته شخصیت فیوریوسا ارایه نکرده بودند. در «جاده خشم» وی کاپیتان جنگ بود که برای رهبری ظالم به نام جو کار می‌کرد اما بعد با وی مخالف و با مکس هم‌پیمان شد.

تیلور- جوی به تازگی بازی در فیلم «دیشب در سوهو» را به پایان برده و اکنون در حال بازی در فیلم «مرد شمالی» به کارگردانی رابرت اگرز است. او بازیگر نقش اصلی در فیلم «اما» با اقتباس از رمان جین آستن بود. از دیگر فیلم‌های وی بازی در «شکافته» و «شیشه» ام.نایت شیامالان بوده است.

میلر که هر چهار فیلم «مد مکس» را کارگردانی کرده برای «مد مکس: جاده خشم» نامزدی اسکار ۲۰۱۵ را در بخش بهترین فیلم و بهترین کارگردانی کسب کرد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید