چهارشنبه, 14 تیر 1396 13:48

آدرین برودی بازیگر برنده اسکار، جایزه افتخاری جشنواره لوکارنو را دریافت کرد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آدرین برودی بازیگر برنده اسکار، جایزه افتخاری جشنواره لوکارنو را دریافت کرد آدرین برودی بازیگر برنده اسکار، جایزه افتخاری جشنواره لوکارنو را دریافت کرد

سی و یک نما- در هفتادمین دوره جشنواره فیلم لوکارنو، از آدرین برودی بازیگر آمریکایی برنده جایزه اسکار تقدیر می‌شود.

 

 آدرین برودی بازیگر آمریکایی جایزه افتخاری هفتادمین دوره جشنواره فیلم لوکارنو را دریافت می‌کند. برودی که جایزه اسکار را در کارنامه هنری دارد برای نمایش فیلم «پیانیست» به این جشنواره می‌رود.

او سال ۲۰۰۲ برای بازی در فیلم «پیانیست» به کارگردانی رومن پولانسکی جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد نقش اول را از آن خود کرد.

کارلو چاتریان مدیر هنری جشنواره فیلم لوکارنو در این باره گفت: «آدرین برودی با کارنامه‌ای پربار و درخشان در فیلم‌هایی به کارگردانی بزرگان سینمای آمریکا از کاپولا تا وس اندرسون، ترنس مالیک تا سودربرگ بازی کرده و همواره در این آثار مهارت‌های تکنیکی خود را به نمایش گذاشته است.»

در گذشته چهره‌هایی چون فی داناوی،‌ میا فارو، اندی گارسیا و استفانیا ساندرلی جایزه افتخاری کلوب پلنگ جشنواره لوکارنو را دریافت کرده‌اند.

آدرین برودی در فیلم «امپراطور» به کارگردانی لی تاماهوری به پرده سینما بازخواهد گشت. بازی در سریال «پیکی بلایندرز» از دیگر کارهای تازه این بازیگر است.

هفتادمین دوره جشنواره فیلم لوکارنو از ۱۱ تا ۲۱ مرداد (دوم تا دوازدهم ماه اوت) برگزار خواهد شد.

اسکرین‌دیلی

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید