دوشنبه, 25 فروردين 1399 11:16

شهاب ایلکا دوبلور" لاک پشت های نینجا" و همکارانش در حادثه آتش‌سوزی استودیو جان باختند

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
شهاب ایلکا دوبلور" لاک پشت های نینجا" و همکارانش در حادثه آتش‌سوزی استودیو جان باختند شهاب ایلکا دوبلور" لاک پشت های نینجا" و همکارانش در حادثه آتش‌سوزی لستودیو جان باختند

سی و یک نما - شهاب ایلکا دوبلور و گوینده به همراه سه نفر از همکارانش حین کار در یک استودیو بر اثر خفگی ناشی از دود آتش‌سوزی جان باختند.

 

حمیدرضا سعادتمندی صدابردار و از دوستان شهاب ایلکا این خبر را به خبرگزاری مهر داد که شهاب ایلکا به همراه سه نفر دیگر از همکارانش روز گذشته یکشنبه ۲۴ فروردین در یک حادثه آتش‌سوزی بر اثر خفگی ناشی از دود جان باختند.

ایلکا دوبلور و گوینده آثاری همچون «لاک‌پشت‌های نینجا» بوده است که امروز در یکی از استودیوها به همراه سه نفر دیگر که یکی صدابردار و دو نفر دیگر که گوینده و با هم برادر بودند، جان باختند.

استودیویی که این افراد در آن مشغول کار بودند در حال ایزوگام بوده است که از همین طریق آتش‌سوزی شده و دود ناشی از آتش‌سوزی باعث جان باختن این افراد می‌شود.

زنده‌یاد شهاب ایلکا از هنرمندان خوش‌سابقه عرصه صدا بود که از سال ۸۴ وارد حرفه دوبله شد و در حوزه تئاتر، گویندگی آثار مستند و دوبله فیلم‌ها و انیمیشن‌های سینمایی فعالیت داشت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید