چهارشنبه, 06 شهریور 1398 14:22

«آقای سانسور» با سانسور پروانه نمایش گرفت/ اکران عمومی در اواسط پائیز

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
«آقای سانسور» با سانسور پروانه نمایش گرفت/ اکران عمومی در اواسط پائیز «آقای سانسور» با سانسور پروانه نمایش گرفت/ اکران عمومی در اواسط پائیز

سی و یک نما -«آقای سانسور» فیلمی اجتماعی با رگه‌هایی کمدی است که در خلاصه داستان این فیلم آمده است: "تا حالا شده زندگی اطرافیانت رو بدون سانسور ببینی!؟"

به گزارش مشاور رسانه ای پروژه، فیلم سینمایی «آقای سانسور»، این فیلم به کارگردانی "علی جبارزاده" و تهیه‌کنندگی "غلامرضا گمرکی" با انجام برخی اصلاحات موفق به دریافت پروانه نمایش شده و قرار است اواسط پاییز در سینماهای سراسر کشور به نمایش عمومی درآید.
"علی مثنوی" مجری طرح این پروژه سینمایی نیز اعلام کرده، پخش فیلم آقای سانسور برعهده "نمایش گستران "قرار دارد و در حال حاضر نیز گروه مشغول مذاکره با چند سرگروه سینمایی برای اکران هستند.

 

معرفی فیلم-آقای سانسور با سانسور پروانه نمایش گرفت

 

گفتنی است "محمدرضا فروتن" علاوه بر بازی در یکی از نقش‌های اصلی «آقای سانسور»، به عنوان مشاور فیلمنامه نیز در این پروژه حضور داشته است.
بهرام افشاری، بهاره رهنما، بهنوش بختیاری، امید روحانی، محمود پاک‌نیت، علی مثنوی، گیتی قاسمی، امیر کربلایی‌زاده، صحرا اسدالهی، شاهین باباپور، علی ضیایی، سارا احمدی، حسن نوری، امیراشکان مثنوی و علی برقی همراه با هنرمند خردسال آریانا مثنوی، دیگر بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

 

معرفی فیلم-آقای سانسور با سانسور پروانه نمایش گرفت

 

علی جبارزاده داستان این فیلم را براساس فیلمنامه «پرده پوشی» مهدی علی‌میرزایی به نگارش درآورده است.
عکس:بابک برزویه

 

معرفی فیلم-آقای سانسور با سانسور پروانه نمایش گرفت

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید