جمعه, 18 ارديبهشت 1394 21:36

آخرین آمار فروش فیلم ها در تهران و شهرستان ها/قصه ها در دو روز 56 میلیون در تهران فروخت

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
 
سی و یک نما – پس از پایان هفته ی جاری و با ورود فیلم پرحاشیه ی رخشان بنی اعتماد به جمع فیلم های درحال اکران ، آمار فروش فیلم ها در سینماهای تهران و شهرستانها به شرح زیر است .
«ایران برگر» 
 این فیلم بعد از حدود 55 روز اکران در تهران با 30 سالن سینما 2میلیارد و 650 میلیون تومان و در شهرستان‌ها با مجموع 75 سالن، یک میلیارد و 700میلیون تومان فروش داشته که در مجموع به رقم چهار میلیارد و 350 میلیون تومان رسیده است.
 
«استراحت مطلق» 
 این فیلم در مرز دو میلیارد تومان قرار گرفته است و بعد از 8 هفته نمایش در تهران با 20سالن، یک میلیارد و 225میلیون تومان و در شهرستان‌ها با 28سالن پس از 7 هفته، 618 میلیون تومان فروش داشته است.
«من دیه‌گو مارادونا هستم»
 آمار فروش این فیلم در تهران و شهرستان ها با مجموع 23 سالن در حدود 10روز اکران، 200میلیون تومان اعلام کرد.
 
«رخ دیوانه» 
این فیلم پس از 55 روز اکران در تهران یک میلیارد و760 میلیون تومان و در شهرستان‌ها هشتصد و شصت و پنج میلیون فروش داشته است.
 
«قصه‌ها»
«قصه‌ها» در طی دو روز اکران خود در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (16 و 17 اردیبهشت ماه) به فروش 56میلیون تومانی در تهران رسیده است و این مقدار فروش فقط با اکران در سینماهای قدس، فرهنگ، پردیس ملت، پردیس زندگی، ایران، اریکه ایرانیان، مرکزی و ماندانا بوده است و البته از دیروز سینماهای عصرجدید و پردیس کورش هم به سالن‌های اکران کننده‌ی این فیلم اضافه شده‌اند و احتمال میرود دو سالن دیگر هم به نمایش دهندگان فیلم اضافه شوند.در مورد اکران و فروش این فیلم در شهرستانها هنوز خبری منتشر نشده است.
 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید