دوشنبه, 21 اسفند 1396 03:30

«لوون هفتوان» راهی خانه ابدی شد/ حضور کمرنگ استوری‌بگیرهاو سلبریتی ها در مراسم تدفین

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
«لوون هفتوان» راهی خانه ابدی شد/ حضور کمرنگ استوری‌بگیرهاو سلبریتی ها در مراسم تدفین «لوون هفتوان» راهی خانه ابدی شد/ حضور کمرنگ استوری‌بگیرهاو سلبریتی ها در مراسم تدفین

 

سی و یک نما – برادرش در مراسم خاکسپاری می گفت:« لوون نه در کادر می گنجید و نه در واژه ها».امروز مراسم خاکسپاری اش بسیار تامل برانگیز بود. تلنگری که انگار هر چه می گذرد واژه ها را قشنگ تر کنار هم می چینیم اما خودمان چه ناکوک کنار هم چیده می شویم، وقتی چیدمان نفعی به حالمان نداشته باشد در یک مراسم خاکسپاری برای مرد چاق سینما که هرگز از کودکی دور نشد..

«لوون هفتوان» بازیگر تئاتر و سینما، امروز در آرامگاه ارامنه تهران راهی خانه ابدی شد. حضور کمرنگ سلبریتی‌ها و استوری‌بگیرها در این مراسم مورد انتقاد افراد حاضر قرار گرفت.بعضی ها هم تا خانه سینما آمده بودند اما رفیق نیمه راه شدند و رفتند و مراسم آرامش بخش و مناسک متناسب با مذهب و کیشش را ندیدند


مجید برزگر که او را با "پرویز" به سینمای ایران دعوت کرد که بدرخشد به همراه رویا نونهالی، خسرو احمدی، خسرو معصومی، جعفر پناهی، مجید برزگر، علی درخشنده، نازنین مفخم، البرت بیگجانی، ایرج طهماسب، فاطمه معتمد آریا، هوشنگ گلمکانی، پیمان جعفری، علی دهکردی، سعید ذهنی، وحید رهبانی، محمد شیروانی، حامد رجبی، بهناز جعفری و محمد اسعدی آمده بودند و پدرام شریفی که همبازی او در آخرین حضور سینمایی اش «کار کثیف» ساخته خسرو معصومی بود.

2739765.jpg

 


 خبرگزاری فارس در این رابطه می نویسد: مراسم تدفین «لوون هفتوان» بازیگر سینما و تئاتر ظهر امروز در منطقه خاوران آرامگاه ارامنه برگزار شد.

در این مراسم تعداد کمی از چهره‌های سینما و تئاتر حضور پیدا کرده بودند. این در حالی است که روز گذشته تعداد زیادی از اهالی سینما و تئاتر در فضای مجازی به درگذشت این بازیگر واکنش نشان دادند. حال حضور کمرنگ استوری‌بگیرها مشهود بود که مورد انتقاد افراد حاضر در مراسم قرار گرفت.

همچنین برخی از اهالی سینما با جمع شدن در خانه شماره ۲ سینما خود را به محل برگزاری مراسم تدفین زنده‌یاد هفتوان رساندند. از آنجایی که زنده‌یاد «لوون هفتوان» به عنوان فعال عرصه تئاتر شناخته شده است، عدم حضور مدیران تئاتر و همچنین فعالان این عرصه جای تعجب داشت.
گویک هفتوان، برادر زنده‌یاد لوون هفتوان طی سخنان کوتاهی گفت: او نه در کادر می‌گنجد و نه در واژه‌ها، او از دوستانش دل نمی‌کند. لوون منحصربه فرد بود. او روح و یادش با ما است. هم به جایگاه دنیوی‌اش غبطه می‌خورم و هم حال الان وی.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید