جمعه, 07 شهریور 1393 12:46

«شهر موش‌ها 2» در دو روز اول اکرانش در تهران 210 میلیون فروش کرد / آخرین رقم فروش فیلم‌ها در فضای «شهر موشها»

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

سی و یک نما- علی سرتیپی از فروش 210 میلیونی «شهر موش‌ها 2» در دو روز اول اکرانش در تهران خبر داد و این فروش را یک رکورد بی‌سابقه دانست.

مدیرعامل فیلمیران در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: «شهر موش‌ها2» شب گذشته 6 شهریور ماه، 135 میلیون در تهران و 75 میلیون چهارشنبه در تهران فروخته است که این استقبال بی‌سابقه‌ای است.

وی همچنین مطرح کرد:اکران شهرستان‌های آن به طور کامل ظرف امروز و فردا آغاز می‌شود، به همین دلیل آمار دقیق فروش را برای شهرستان‌ها در روزهای آینده اعلام خواهیم کرد.

به گفته سرتیپی تمام سینماها از جمله آزادی‌، ملت به سانس فوق العاده رسیدند و تمام سالن‌ها از جمهوری به بالا در همه سانس‌ها پُر بودند.

او همچنین اظهار امیدواری کرد: سینماهای پایین‌تر از جمهوری ظرف امروز وفردا به شرایط فوق العاده برسند.

به گفته سرتیپی کل فروش سینما «قدس» در روز پنجشنبه 8 میلیون بوده که برای این سینما که در آستانه تعطیلی بوده، رقم خیلی خوب است.

او گفت: مردم از فیلم خوششان آمده و با آن در طول فیلم همراهی می‌کنند، پیش‌بینی می‌کنیم با توجه به این روند هر روز استقبال گرم‌تر شود.

سرتیپی همچنین درباره تعداد سینماهای شهرموشها2 به کارگردانی مرضیه برومند توضیح داد: در مجموعه ما 24 سالن سینما در تهران داریم و تبلیغات خیلی خاص تلویزیونی هم نداریم و مانند بقیه فیلم‌ها هستیم و بیشتر در فضای مجازی تبلیغات داریم.

این تهیه‌کننده همچنین پیش بینی کرد: شهر موشها 2 نقطه عطفی در سینمای ایران و سینمای کودک شود.

 

آمار فروش فیلم‌های اکران در سینماهای تهران و شهرستانها به نقل از پخش‌کنندگان اعلام شد.

 امیر قطبی مسئول پخش «فیلمیران» از فروش یک میلیارد و 825 میلیونی «ردکارپت» رضا عطاران در تهران و یک میلیارد و 250 میلیونی این فیلم در شهرستان‌ها خبر داد و گفت: این فیلم تا دیشب 6 شهریور ماه در مجموع پس از 60 روز نمایش سه میلیارد و 75 میلیون تومان فروخته است.

 به گفته وی؛ «کلاشینکف» سعید سهیلی تا دیشب 950 میلیون تومان در تهران و 525 میلیون تومان در شهرستان‌ها پس از 34 روز نمایش فروخته است که در مجموعه فروشش به یک میلیارد و 475 میلیون تومان رسیده است.

03-428.jpg

 علی سرتیپی از فروش 210 میلیونی «شهر موش‌ها2» در دو روز اول اکرانش در تهران خبر داد و این فروش را یک رکورد بی‌سابقه دانست.

 مدیرعامل فیلمیران گفت: «شهر موش‌ها2» شب گذشته 6 شهریور ماه، 135 میلیون در تهران و 75 میلیون چهارشنبه در تهران فروخته است که این استقبال بی‌سابقه‌ای است.

 وی همچنین مطرح کرد:اکران شهرستان‌های آن به طور کامل ظرف امروز و فردا آغاز می‌شود، به همین دلیل آمار دقیق فروش را برای شهرستان‌ها در روزهای آینده اعلام خواهیم کرد.

 غلامرضا فرجی درباره آخرین رقم فروش فیلم سینمایی «فرشته با هم می‌آیند» حامد محمدی بیان کرد: فروش این فیلم روز چهارشنبه 10/5 میلیون تومان و روز پنجشنبه 23 میلیون تومان بوده است.

 وی ادامه داد: با احتساب آخرین ارقام فروش «فرشته‌ها با هم می‌آیند» در سینماها‌، کل فروش این فیلم به 513 میلیون تومان رسیده است.

 به گفته مدیر پخش حوزه هنری‌، فیلم سینمایی «فرشته‌ها با هم می‌آیند» به کارگردانی حامد محمدی همچنان در 16 سینما به اکران خود ادامه می‌دهد.

 شاپوری از پخش فیلم «آذر،شهدخت و پرویز و دیگران» نیز آخرین رقم فروش این فیلم را تا دیشب اعلام کرد و به ایسنا گفت: این فیلم فروشش از مرز یک میلیارد تومان گذشته است.

 به گفته‌ی او، آخرین ساخته بهروز افخمی در یک ماه نمایشش در تهران 793 میلیون و 200 هزار تومان و در شهرستانها 192 میلیون تومان فروخته است که در مجموع فروشش از یک میلیارد گذشته است.

 به گفته شاپوری؛ این فیلم اکرانش را در شهرستانها با شش سینما آغاز کرده است و به مرور تعداد شهرستانها اضافه شده است.

   

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید