پنج شنبه, 31 ارديبهشت 1394 14:35

باربارا استرایسند امشب روی آنتن شبکه یک می رود

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
باربارا استرایسند امشب روی آنتن شبکه یک می رود باربارا استرایسند امشب روی آنتن شبکه یک می رود

سی و یک نما- فیلم سینمایی «سفرهای مادر و پسر» به کارگردانی آن فلتچر و بازی باربارا استرایسند امشب، و «آقای ترنر» به کارگردانی مایک لی فردا شب بر روی آنتن سیما می رود.

فیلم سینمایی «سفرهای مادر و پسر» به کارگردانی آن فلتچر، پنجشنبه - 31 اردیبهشت ماه - ساعت 22 از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان این فیلم که با بازی باربارا استریسند، ست روگن و جولین رنی همراه است و محصول سال2012 آمریکاست آمده است: اندرو مخترع جوانی است که یک شوینده جدید با قدرت لکه بری بالا تولید کرده است و آن را به شرکت‌های تولیدی مواد شوینده ارائه داده است، اما تاکنون خریداری برای محصول او پیدا نشده است. او که از استقبال نکردن شرکت‌ها و سرمایه گذاران بسیار ناامید شده به دیدار مادرش جولی می‌رود تا آب و هوایی عوض کند. جولی که در جوانی بیوه شده و به تنهایی پسرش را بزرگ کرده است بسیار نگران حال اوست و دوست دارد که...

فیلم سینمایی «آقای ترنر» به کارگردانی مایک لی، محصول سال 2014 انگلستان، فرانسه و آلمان، جمعه - 1 خرداد ماه - ساعت 20 و 30 در قالب برنامه «سینما 4» از شبکه چهار سیما پخش خواهد شد.

این فیلم داستان 25 سال آخر زندگی نقاش معروف بریتانیایی، جوزف مالارد ویلیام ترنر را به تصویر می کشد. داستان فیلم در سال ۱۸۲۶ آغاز می شود که ترنر ۵۱ ساله می شود و قدم در سربالایی زندگی می گذارد. او در یک کارگاه در خانه امروزی خود در لندن کار می کند، جایی که مستخدمش هانا و پدر پیرش ویلیام بزرگ اوضاع را مرتب می کنند. او مردی آرام است که ...

فیلم «آقای ترنر» ربع قرن آخر زندگی نقاش بریتانیایی را می کاود. در این دوران مرگ پدر ترنر بر او تأثیر عمیقی گذاشت. خدمتکار خانه اش به او عشق می ورزید و ترنر چندان به او اهمیت نمی داد و فقط گاهی از او بهره جنسی می گرفت. تا اینکه بالاخره با صاحب مهمانخانه ای کنار دریا آشنا شد و با وی مخفیانه در چلسی لندن زندگی کرد. وی در سال ۱۸۵۱ در همان محله درگذشت.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید