دوشنبه, 28 خرداد 1403 17:06

برگزیدگان جوایز تونی 2024 معرفی شدند / شبی برای هری پاتر و دختر از هم گسیخته‌ی هالیوود

نوشته شده توسط سی و یک نما
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
برگزیدگان جوایز تونی 2024 معرفی شدند / شبی برای هری پاتر و دختر از هم گسیخته‌ی هالیوود برگزیدگان جوایز تونی 2024 معرفی شدند / شبی برای هری پاتر و دختر از هم گسیخته‌ی هالیوود سی و یک نما

سی و یک نما - هفتاد و هفتمین مراسم جوایز سالانه تونی (تئاتر)  در مرکز هنرهای نمایشی لینکلنِ شهر نیویورک برگزار شد.

در مراسم سالانه جوایز تئاتر تونی  با اجرای «آریانا دبوز» بازیگر برنده جوایز اسکار و تونی، نمایش «استریوفونیک» به کارگردانی «دانیل اوکین» که در فضای دهه ۷۰ میلادی اتفاق می‌افتد، با کسب پنج جایزه از جمله بهترین کارگردانی و بهترین نمایش، به عنوان برنده‌ی بزرگ جوایز تونی ۲۰۲۴ انتخاب شد.
همچنین نمایش موزیکال «بیگانگان» به تهیه‌کنندگی «آنجلینا جولی» و اقتباسی از سوازان الیوت  نیز برنده چهار جایزه تئاتر تونی از جمله بهترین نمایش موزیکال شد.

آنجلینا جولی در این مراسم همراه دخترش ویوین حاضر شده بود. ویویان با اعلام اینکه نام خانوادگی پدرش "برد پیت" را حذف خواهد کرد چندی پیش خبرساز شده است. آنجلینا جولی مادر او نیز در گذشته نام پدرش "جان وویت" بازیگر مشهور هالیوود را از نام خود حذف کرده بود.

نمایش «Merily We Roll Along» با بازی «دنیل رادکلیف» و «جاناتان گروف» نیز برنده چهار جایزه تونی شامل نخستین جایزه برای «ردکلیف» بازیگر سری فیلم‌های «هری پاتر» شد.

در سایر بخش‌ها جایزه بهترین اجرای مجدد یک نمایش به «مناسب» رسید و «جرمی استرانگ» هم برنده جایزه بهترین نقش اصلی مرد برای نمایش «دشمن مردم» شد.

«سارا پولسن» برای نمایش «مناسب» برنده بهترین بازیگر زن نقش اصلی در یک نمایش نام گرفت و جایزه بهترین بازیگر مرد و زن در نقش نمایش‌های موزیکال نیز به ترتیب به «جاناتان گروف» (Merily We Roll Along) و «ماله جوی مون» (آشپزخانه جهنم) رسید.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید